  • : NF-S12A-PWM.CH.BK.S
  • : Охлаждане
  • : 6 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 300-1200 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 107.5 m3/h
АМПЕРАЖ (A): 0.12 A
МОЩНОСТ (W): 1.44 W
НИВО НА ШУМ: 17.8 dBA
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018100419
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 107.5 m3/h
АМПЕРАЖ (A): 0.12 A
МОЩНОСТ (W): 1.44 W
НИВО НА ШУМ: 17.8 dBA
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018100419
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)300 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)300 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК63.27 CFM / 107.5 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.12 A
АМПЕРАЖ (A)0.12 A
МОЩНОСТ (W)1.44 W
КОНЕКТОР4 pin PWM
ДРУГИ
КОНЕКТОР4 pin PWM
МОЩНОСТ (W)1.44 W
ДРУГИ
Тегло0.28кг
Noctua NF-S12A PWM Chromax.black.swap – Премиален 120mm вентилатор за тихо охлаждане
Насладете се на безшумно и високоефективно охлаждане с Noctua NF-S12A PWM Chromax.black.swap. Този премиален 120mm вентилатор съчетава доказаното качество на Noctua със стилен, изцяло черен дизайн.
Основни Предимства:
  • PWM управление: Автоматично регулира скоростта за оптимално охлаждане с минимален шум.
  • Висока ефективност: Оптимизирани перки осигуряват отличен въздушен поток с ниски нива на шум.
Технически Спецификации:
  • Размер: 120mm
  • Скорост: 1200 RPM (±10%)