Noctua Вентилатор Fan 120mm NF-F12 PWM
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : NF-F12-PWM
  • : Охлаждане
  • : 6 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 300-1200-1500 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
АМПЕРАЖ (A): 0.05 A
МОЩНОСТ (W): 0.6 W
НИВО НА ШУМ: 22.4 dBA ; 18.6 dBA with L.N.A.
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ДРУГИ: Low noise adaptor ; 4 Vibration-Compensators ; 4pin PWM Y-Cable ; 30cm Extension Cable
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314660
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
АМПЕРАЖ (A): 0.05 A
МОЩНОСТ (W): 0.6 W
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314660
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)300 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)300 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК54.97 CFM / 93.4 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.05 A
АМПЕРАЖ (A)0.05 A
МОЩНОСТ (W)0.6 W
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР4 pin PWM
МОЩНОСТ (W)0.6 W
Тегло0.35кг
Noctua NF-F12 PWM 120mm Вентилатор за Премиум Охлаждане
Основни Предимства:
  • Безшумна Работа: SSO2 лагерът на Noctua гарантира почти безшумна работа дори при високи обороти.
Технически Спецификации:
  • Размер: 120mm
  • Скорост: 300–1500 RPM (±10%)