- Zalman

Цена
€43 26 / 84 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ZM-N4
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред
RGB: Да
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: ДаTempered glass
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio HeadphonesHD Audio Mic
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 140 mmRear : 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 120 mm / 3 x 140 mm / 2 x 180 mmRear : 1 x 120 mmBottom : 2 x 120 mm
БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА: 0
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 163 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 315 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front Panel Mesh DesignPremium Edgeless Tempered GlassMagnetic Dust FilterCable-management-friendly chassis
РАЗМЕРИ: 396 x 204 x 446 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8809213763946
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ZM-N4
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред
RGB: Да
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: ДаTempered glass
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio HeadphonesHD Audio Mic
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 140 mmRear : 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 120 mm / 3 x 140 mm / 2 x 180 mmRear : 1 x 120 mmBottom : 2 x 120 mm
БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА: 0
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 163 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 315 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front Panel Mesh DesignPremium Edgeless Tempered GlassMagnetic Dust FilterCable-management-friendly chassis
РАЗМЕРИ: 396 x 204 x 446 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8809213763946
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ZM-N4
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред
RGB: Да
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: ДаTempered glass
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio HeadphonesHD Audio Mic
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 140 mmRear : 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 120 mm / 3 x 140 mm / 2 x 180 mmRear : 1 x 120 mmBottom : 2 x 120 mm
БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА: 0
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 163 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 315 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front Panel Mesh DesignPremium Edgeless Tempered GlassMagnetic Dust FilterCable-management-friendly chassis
РАЗМЕРИ: 396 x 204 x 446 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8809213763946
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ZM-N4
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред
RGB: Да
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: ДаTempered glass
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio HeadphonesHD Audio Mic
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 140 mmRear : 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top : 2 x 120 mmFront : 3 x 120 mm / 3 x 140 mm / 2 x 180 mmRear : 1 x 120 mmBottom : 2 x 120 mm
БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА: 0
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 163 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 315 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front Panel Mesh DesignPremium Edgeless Tempered GlassMagnetic Dust FilterCable-management-friendly chassis
РАЗМЕРИ: 396 x 204 x 446 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8809213763946
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| RGB | Да |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio Headphones |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio Mic |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front : 3 x 140 mm |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear : 1 x 120 mm |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top : 2 x 120 mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 163 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 315 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic dust filter |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Cable-management-friendly chassis |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Front Panel Mesh Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium Edgeless Tempered Glass |
| РАЗМЕРИ | 396 x 204 x 446 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom : 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front : 3 x 120 mm / 3 x 140 mm / 2 x 180 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear : 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top : 2 x 120 mm |
| Тегло | 5.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 350 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240/280мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 5.5 |
| Тегло | 5.40кг |
Zalman N4 ATX Mid Tower кутия с RGB и закалено стъкло
Насладете се на отличен въздушен поток и зашеметяващ дизайн с кутията Zalman N4. Предният панел с мрежа и предварително инсталираните RGB вентилатори осигуряват оптимално охлаждане, а страничният панел от закалено стъкло показва вашата конфигурация в цялата ѝ красота.
Ключови Предимства
- Отличен въздушен поток — Преден панел с мрежа и три предварително инсталирани 120mm RGB вентилатора осигуряват обилно охлаждане за високопроизводителни компоненти.
- Зашеметяващ външен вид — Страничен панел от закалено стъкло ви позволява да покажете вашата RGB настройка и вътрешни компоненти.
- Универсална съвместимост — Поддържа ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, както и дълги GPU и високи CPU охладители.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 350 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 mm |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240/280мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 5.5 kg |
Какво има в кутията
- Кутия Zalman N4
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






















