Makki Захранване PSU ATX-400W MAKKI-ATX400-120
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-ATX400-120
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 400 W
ФОРМАТ: ATX
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 70%
КОНЕКТОРИ: SATA x 2Molex x 2
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Сребристо
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ТЕГЛО: 1.00 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 718910145246
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
ФОРМАТ: ATX
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 70%
КОНЕКТОРИ: SATA x 2Molex x 2
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Сребристо
ТЕГЛО: 1.00 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 718910145246
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК400 W
КОНЕКТОРИMolex x 2
КОНЕКТОРИSATA x 2
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТСребристо
ЕФЕКТИВНОСТ70%
Тегло1.00кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)400
Сертификат за ефективностБез
МодулностНемодулно
PCIe захранващи конектори1x 6+2-пинов
Размер на вентилатора120
SATA конектори (count)2
EPS/CPU конектори1x 4+4-пинов
Zero RPM режимНе
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло1.00кг
Makki Захранване ATX-400W MAKKI-ATX400-120
Надеждно и ефективно захранване Makki с мощност 400W за вашия настолен компютър. Осигурява стабилно напрежение за ежедневна работа, офис и леки игри, като същевременно работи тихо благодарение на 120 мм вентилатор.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност400 W
Размер на вентилатора120 mm