- DEEPCOOL

Цена
€4 12 / 8 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DP-F4PWM-HUB
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: Fan 4 pin PWMЖенски
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 4Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.45 m
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Разклонител
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412795995
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DP-F4PWM-HUB
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: Fan 4 pin PWMЖенски
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 4Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.45 m
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Разклонител
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412795995
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DP-F4PWM-HUB
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: Fan 4 pin PWMЖенски
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 4Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.45 m
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Разклонител
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412795995
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DP-F4PWM-HUB
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: Fan 4 pin PWMЖенски
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 4Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.45 m
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Разклонител
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412795995
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Сплитер |
| ТИП | Сплитер |
| ЦВЯТ | Черен |
| КОНЕКТОР 1 | Fan 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР 1 | Женски |
| ЦВЯТ | Черен |
| КОНЕКТОР 2 | Fan 4 pin PWM x 4 |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Разклонител |
| ДЪЛЖИНА | 0.45 m |
| КОНЕКТОР 1 | Fan 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР 1 | Женски |
| КОНЕКТОР 2 | Fan 4 pin PWM x 4 |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Разклонител |
| ДЪЛЖИНА | 0.45 m |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип контролер | Контролер за вентилатори |
| Канали за вентилатори (count) | 4 |
| RGB канали (count) | 0 |
| Тип конектор | 4-pin PWM |
| Софтуерно управление | Не |
| Място за монтаж | Вътрешен |
| Захранване | SATA |
| Дистанционно управление | Не |
| Тегло | 0.03кг |
DeepCool Fan HUB 4 вентилатора PWM/3pin
Управлявайте лесно до 4 вентилатора с DeepCool Fan HUB, поддържащ както PWM, така и 3-пинови конектори. Този хъб осигурява централизиран контрол за оптимално охлаждане на вашия компютър.
Ключови Предимства
- Разширете капацитета — Свържете до 4 вентилатора към един джъмпер на дънната платка, идеално за системи с ограничени header-и.
- PWM и 3-pin поддръжка — Съвместим с PWM (4-pin) и волтаж-контролирани (3-pin) вентилатори за гъвкави охлаждащи конфигурации.
- Лесен монтаж — Компактен дизайн с лепяща лента за сигурно закрепване вътре в кутията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Канали за вентилатори | 4 |
| Тип конектор | 4-pin PWM |
| Захранване | SATA |
| Място за монтаж | Вътрешен |
Какво има в кутията
- DeepCool Fan HUB
- SATA захранващ кабел
- Лепяща лента
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







