  • : ES-CABLE-DC-5.5-2.5mm-3m
  • : Захранващи
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DC Jack 5.5 mm x 2.5 mm
КОНЕКТОР 2: Bare wires 2 x 0.50 mm2
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DC current : 0-48V
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 600310063056
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
ТИП: Кабел
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 600310063056
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТИПКабел
ЦВЯТЧерен
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Конектор ADC 5.5x2.5mm
Конектор BDC 5.5x2.5mm
Дължина (m)3
Номинален ток10 А
Номинално напрежение24 V DC
Сечение на проводника0.5
ЦвятЧерен
Ъглов конекторНе
Тегло0.06кг
Makki DC захранващ кабел 5.5x2.5mm – 3м
Надежден DC кабел за нисковолтови устройства. Идеален за LED ленти, охранителни камери, рутери и друга електроника, изискваща конектор 5.5x2.5mm. Издръжливите проводници 2x0.5mm² осигуряват стабилно захранване на дължина 3 метра.
Ключови Предимства
  • Универсална съвместимост – Стандартен DC конектор 5.5x2.5mm пасва на много устройства.
  • Оптимална дължина – 3 метра дава гъвкавост при разположение.
  • Качествена изработка – Медни проводници 2x0.5mm² за ефективно пренасяне на ток.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип конекторDC 5.5x2.5mm
Номинално напрежение0-48 V DC
Какво има в кутията
  • 1 x DC захранващ кабел 5.5x2.5mm – 3м