  • : PHM-25-BK-BP
  • : Аксесоари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
ТИП: Калъф за външен харддиск
Х-КА 1: За 2.5" дискове
Х-КА 2: Compatible Devices: 2.5 inch Hard Drives, Data Cable, U-disk, Memory Card, etc
Х-КА 3: Material : Anti-abrasive
Х-КА 4: WaterProof, ShockProof
Х-КА 5: Features:Elastic Net Elastic Strap
РАЗМЕРИ: 160 x 110 x 40 mm
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6954301100577
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
ТИП: Калъф за външен харддиск
Х-КА 1: За 2.5" дискове
Х-КА 4: WaterProof, ShockProof
РАЗМЕРИ: 160 x 110 x 40 mm
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6954301100577
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТИПКалъф за външен харддиск
ТИПКалъф за външен харддиск
Х-КА 1За 2.5" дискове
Х-КА 1За 2.5" дискове
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ160 x 110 x 40 mm
РАЗМЕРИ160 x 110 x 40 mm
ЦВЯТЧерен
Тегло0.10кг
Orico Калъф за 2.5" външни твърди дискове - Черен (PHM-25-BK)
Защитете вашите данни по време на пътуване!
Осигурете безопасността на вашите 2.5" външни твърди дискове, SSD или HDD с Orico Portable Storage Bag. Този елегантен черен калъф предпазва устройствата ви от надрасквания и удари, докато сте на път или в ежедневието.
Предимства:
  • Висока защита: Меко вътрешно покритие поглъща удари и предотвратява повреди.
  • Компактен и лек: Лесно се съхранява в чанта или джоб.
  • Стабилно фиксиране: Еластични колани и плътно вътрешно пространство предотвратяват придвижване.
  • Универсалност: Съхранява до два 2.5" диска (или диск + кабели).
  • Издръжливост: Качествен найлонов външен материал с дълъг живот.
Технически характеристики:
  • Съвместимост: 2.5" външни HDD/SSD (до 9mm дебелина).