Orico предпазна кутия за харддиск Hard Disk Protection Box 3.5" - PHP35-V1-GY
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : PHP35-V1-GY
  • : Аксесоари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
ТИП: Протектор за харддиск
Х-КА 1: За 3.5" дискове
Х-КА 2: Compatible Devices: 3.5 inch Hard Drives
Х-КА 3: Material : PP Plastic, EVA cushion
Х-КА 4: Label : Unique Marking Label Design
РАЗМЕРИ: 162 x 117.3 x 36.9 mm
ЦВЯТ: Сив
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6954301107873
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
ТИП: Протектор за харддиск
Х-КА 1: За 3.5" дискове
РАЗМЕРИ: 162 x 117.3 x 36.9 mm
ЦВЯТ: Сив
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6954301107873
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТИППротектор за харддиск
ТИППротектор за харддиск
Х-КА 1За 3.5" дискове
Х-КА 1За 3.5" дискове
ЦВЯТСив
РАЗМЕРИ162 x 117.3 x 36.9 mm
РАЗМЕРИ162 x 117.3 x 36.9 mm
ЦВЯТСив
Тегло0.13кг
Orico Предпазна Кутия за Харддиск 3.5" - Вашият Краен Защитник на Данни
Спрете да оставяте ценните си 3.5" харддискове уязвими на бюрото или в чекмедже. Orico PHP35-V1-GY Предпазната кутия е повече от просто касетка; това е специализирана крепост за вашите данни. Трансформирайте вътрешния си HDD в мощен, преносим и изключително защитен външен носител за секунди.
Защо Ще Обичате Тази Кутия за Харддиск:
Проверени Технически Спецификации:
  • Модел: Orico PHP35-V1-GY
  • Интерфейс: USB 3.0 Type-B (Включен кабел: USB 3.0 A към B)
  • Поддържани Дискове: 3.5" SATA I / II / III HDD (Харддискът не е включен)