Evercool Вентилатор Fan 60x60x15 EL Bearing (4000 RPM) EC6015M12EA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC6015M12EA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 60 x 60 x 15 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 4000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 14.28 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 0.96 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 60 x 60 x 15 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 14.28 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 0.96 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)60 x 60 x 15 mm
РАЗМЕР(мм)60 x 60 x 15 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК14.28 CFM / 24.26 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.08 A
АМПЕРАЖ (A)0.08 A
НИВО НА ШУМ<29 dBA
МОЩНОСТ (W)0.96 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<29 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)0.96 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
Тегло0.05кг
Поддържайте системата си хладна, тиха и ефективна с вентилатора Evercool EC6015M12EA. Проектиран за високопроизводителни компютри, сървъри и електроника, този 60mm вентилатор осигурява мощен въздушен поток при 4000 об/мин и дълъг живот благодарение на EL Bearing технологията.
Основни Предимства:
  • Енергийно ефективен: Оптимизиран за баланс между мощност и консумация.
Технически Спецификации:
  • Модел: EC6015M12EA
  • Размери: 60x60x15 mm
  • Скорост: 4000 об/мин (±10%)
  • Напрежение: 12V DC