Evercool Вентилатор Fan 50x50x20 EL Bearing (4500 RPM) EC5020M12EA
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC5020M12EA
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 50 x 50 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 4500 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 13.49 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.17 A
МОЩНОСТ (W): 2.04 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 50 x 50 x 20 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 13.49 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.17 A
МОЩНОСТ (W): 2.04 W
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)50 x 50 x 20 mm
РАЗМЕР(мм)50 x 50 x 20 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК13.49 CFM / 22.92 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.17 A
АМПЕРАЖ (A)0.17 A
НИВО НА ШУМ<24 dBA
МОЩНОСТ (W)2.04 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<24 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)2.04 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
Тегло0.05кг
Evercool Вентилатор 50x50x20mm EL Bearing (4500 RPM) – Високопроизводително охлаждане за PCs и електроника
Подобрете охлаждането на вашата система с Evercool EC5020M12EA – мощен 50mm вентилатор, създаден за бързо отнемане на топлина и дълъг живот. Перфектен за компютри, сървъри и устройства, изискващи интензивен въздушен поток в малки пространства.
Основни Предимства:
  • EL Bearing технология – Гладка работа, намален шум и живот до 50 000 часа.
  • 4500 RPM висока скорост – Осигурява мощен въздушен поток за защита от прегряване.
  • Тихо работещ – Оптимизирани перки за по-нисък шум без компромиси с производителността.
Технически Спецификации:
  • Модел: EC5020M12EA
  • Размер: 50x50x20mm
  • Скорост: 4500 RPM (±10%)
  • Лагер: Evercool EL Bearing
  • Напрежение: 12V DC