Evercool Вентилатор Fan 45x45x10 EL Bearing (5000 RPM) EC4510M12EA
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC4510M12EA
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 45 x 45 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 5000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 7.63 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.07 A
МОЩНОСТ (W): 0.84 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 45 x 45 x 10 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 7.63 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.07 A
МОЩНОСТ (W): 0.84 W
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)45 x 45 x 10 mm
РАЗМЕР(мм)45 x 45 x 10 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК7.63 CFM / 12.96 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.07 A
АМПЕРАЖ (A)0.07 A
НИВО НА ШУМ<24 dBA
МОЩНОСТ (W)0.84 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<24 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)0.84 W
Тегло0.03кг
Основни предимства:
  • Надеждна работа: Стабилна работа с ниска консумация на енергия, подходяща за 24/7 употреба.
Технически спецификации:
  • Модел: EC4510M12EA
  • Размер: 45x45x10mm
  • Скорост: 5000 RPM (±10%)
  • Въздушен поток: Висок CFM (точна стойност според производителя)
  • Напрежение: 12V DC