- AeroCool

Цена
€30 73 / 60 10 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: AeroCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACCS-PV38033.11
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 or 140 mm x 2Top: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 159 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 296 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front panel with air ventsFull tempered glass side panel
РАЗМЕРИ: 207.5 x 377 x 358 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711099471799
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACCS-PV38033.11
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 or 140 mm x 2Top: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 159 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 296 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front panel with air ventsFull tempered glass side panel
РАЗМЕРИ: 207.5 x 377 x 358 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711099471799
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: AeroCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACCS-PV38033.11
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 or 140 mm x 2Top: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 159 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 296 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front panel with air ventsFull tempered glass side panel
РАЗМЕРИ: 207.5 x 377 x 358 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711099471799
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACCS-PV38033.11
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 or 140 mm x 2Top: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 159 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 296 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Front panel with air ventsFull tempered glass side panel
РАЗМЕРИ: 207.5 x 377 x 358 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711099471799
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| RGB | Fixed |
| RGB | Да |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 2 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 159 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 296 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full tempered glass side panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Front panel with air vents |
| РАЗМЕРИ | 207.5 x 377 x 358 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 2 or 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 |
| Тегло | 4.46кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 4.5 |
| Тегло | 4.46кг |
AeroCool Hexform-G-BK-v2 mATX кутия – 3 вентилатора включени
Насладете се на отличен въздушен поток и елегантен дизайн с AeroCool Hexform-G-BK-v2, micro-ATX кутия, която идва с три предварително инсталирани вентилатора за охлаждане от кутията. Шестоъгълният меш преден панел максимизира притока на въздух, докато стъкленият страничен панел показва компонентите ви.
Ключови Предимства
- Отличен въздушен поток — Шестоъгълният меш преден панел и трите включени 120mm вентилатора осигуряват оптимално охлаждане.
- Зашеметяващ външен вид — Страничен панел от закалено стъкло показва вашата конфигурация с ясен изглед към вътрешността.
- Компактна и универсална — Поддържа micro-ATX и mini-ITX дънни платки, пасва идеално в по-малки пространства без компромис с производителността.
- Лесно управление на кабели — Достатъчно място зад тавата за дънната платка за чисто полагане на кабели.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 mm |
| Включени вентилатори (брой) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- AeroCool Hexform-G-BK-v2 кутия
- 3 x 120mm предварително инсталирани вентилатора
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















