- DURACELL

Цена
€3 71 / 7 26 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерии DURACELL OPTIMUM LR6 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 4 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерии DURACELL OPTIMUM LR6 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 4 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR6 |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR6 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 2000 |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | MP3 плейъри |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | Ръчни игри |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Безжични слушалки |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Съвместимо устройство | Мултиметри |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 3 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 120 |
| Тегло | 0.03кг |
Алкални батерии Duracell Optimum AA (4 бр.) – Дълготрайна мощност за вашите устройства
С Duracell Optimum AA батерии получавате до 100% по-дълъг живот в най-взискателните си устройства. Тези премиум алкални батерии са оборудвани с технология PowerCheck™, която ви позволява да проверите оставащия заряд по всяко време. Идеални за устройства с висока консумация като цифрови фотоапарати, гейминг контролери и фенерчета.
Ключови Предимства
- До 100% по-дълъг живот – Duracell Optimum осигурява изключителна производителност във взискателни устройства в сравнение със стандартните алкални батерии.
- Технология PowerCheck™ – Вграден индикатор за заряд ви позволява да проверите оставащата мощност по всяко време.
- Надеждна мощност – Доверете се на качеството на Duracell за безпроблемна работа на вашите устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Алкална |
| Размер | AA (LR6) |
| Напрежение | 1.5 V |
| Количество | 4 бр. (блистер) |
| Оригинална | Оригинална |
Какво има в кутията
- 4 x батерии Duracell Optimum AA
- Блистерна опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





