- BEURER

Цена
€47 99 / 93 86 лв
с ДДС
В Наличност
Човешкото ходило има 26 кости, 22 стави и 107 сухожилия и всички те се нуждаят от грижи.
Изборът на Beurer вана за крака е стъпка в правилната посока към тези грижи.Нежният вибрационен масаж ще отпусне напрегнатите мускули и само след няколко минути ще се почувствате по-спокойни и отпуснати.Този ефект ще се засили от функцията за вана с балончета.Тази вана за крака има следните предимства: поставка за крака с масажни възли; приставка за педикюр; три отделни функции: вибрационен масаж, масаж с балончета и поддържане на температура.Освен това ваната има следните характеристики: сгъваема вана за по-удобно съхранение; гумени крачета против пързаляне; махащ се протектор срещу разплискване; подходяща е за размер ходила до 45 номер; размер на ваната 42 x 40 x 19.5 см.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | Vibration massage, bubble massage |
| Употреба | Foot |
| Регулируем интензитет | - |
| Електроди | - |
| Таймер | - |
| Дисплей | - |
| Автоматично изключване | - |
| Цвят | White/Purple |
| Други | 3 functions: vibration massage, bubble massage, water tempering; Soothing infrared light spots; With pedicure attachment (pumice stone); Foot rest with massage naps; Removable splash protection; Suitable for up to shoe size 45 |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Vibration massage |
| Употреба | Foot |
| Таймер | Не |
| Дисплей | Не |
| Подкатегория | Уреди за дома |
| Приложение | за дома |
| Автоматично изключване | Не |
| Цвят | White/Purple |
| Тегло | 2.16кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип масажор | За крака |
| Техника на масаж | Вибрация |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Мощност (W) | 20 W |
| Функция загряване | Да |
| Брой степени на скорост (count) | 1 |
| Тегло (kg) | 1.5 kg |
| Брой програми (count) | 3 |
| Автоматично изключване (min) | 15 min |
| Дистанционно управление | Не |
| Тегло | 2.16кг |
Масажор за крака Beurer FB 30 – Релакс и грижа за вашите крака
Поглезете уморените си крака с успокояващ масаж благодарение на ваната за крака Beurer FB 30. Компактният ѝ сгъваем дизайн улеснява съхранението, а трите функции – вибрационен масаж, балонен масаж и поддържане на топлина – осигуряват персонализирано облекчение след дълъг ден.
Ключови Предимства
- Сгъваема функция – Спестява място, като се сгъва плоско за удобно съхранение.
- 3 масажни функции – Вибрация, балонен масаж и поддържане на топлина за персонализирано изживяване.
- Успокояваща топлина – Поддържа топла вода за допълнителен релакс.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Вана за крака |
| Функции | Вибрация, Балонен масаж, Топлина |
| Сгъване | Да |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Тегло | 1.5 кг |
Какво има в кутията
- Вана за крака Beurer FB 30
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











