- BEURER

Цена
€14 30 / 27 97 лв
с ДДС
В Наличност
Тази кухненска везна е идеалният ви помощник в меренето на различни продукти.
Тя има следните характеристики: модерни тъч бутони; практична функция тара; 5 кг максимално натоварване; градация на измерване с по 1 гр; ултра тънка; има лесен за разчитане LCD дисплей с 20 мм размер на цифрите; автоматично изключване; индикатор при претоварване; избор между различни мерни единици: гр, униция, паунд, мл; в комплекта има включена 1 бр.CR2032 батерия.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Капацитет, kg | 5 kg |
| Точност, g | 1g |
| LCD дисплей | yes, Digit size: 20 mm |
| Функция за измерване на течности | yes |
| Функция Тара | yes |
| Автоматично изключване | yes, Automatic switch-off, overload indicator |
| Материал | Glass |
| Цвят | Berry |
| Други | Modern touch key operation; Easy-to-clean glass surface; 1 x 3 V CR2032 battery |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Функция за измерване на течности | Да |
| Функция Тара | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Цвят | Stylish Design |
| Подкатегория | Уреди за дома |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 0.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло (kg) | 5 kg |
| Точност (g) | 1 g |
| Захранване | Батерия |
| Дисплей | LCD |
| Тара функция | Да |
| Материал | Пластмаса |
| С включена купа | Не |
| Цвят | Малинов |
| Свързаност с приложение | Не |
| Тегло | 0.50кг |
Кухненска везна Beurer KS 19 Berry – Прецизно претегляне в компактен дизайн
Претегляйте съставките с увереност с кухненската везна Beurer KS 19 Berry. С максимален капацитет 5 kg и точност 1 g, тя е идеална за прецизно готвене и печене. Елегантният малинов цвят добавя свежест на вашия плот.
Ключови Предимства
- Висока точност — Измерва до 5 kg с стъпка от 1 g за точни резултати.
- Лесно четим дисплей — Голям LCD екран показва теглото ясно.
- Тара функция — Нулирайте теглото на съдовете за нетно измерване на съставките.
- Компактна и лека — Спестява място във всяка кухня.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло | 5 kg |
| Точност | 1 g |
| Захранване | Батерия |
| Дисплей | LCD |
| Тара функция | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Малинов |
Какво има в кутията
- Кухненска везна Beurer KS 19 Berry
- Батерия (CR2032)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





