- DURACELL

Цена
€3 38 / 6 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Алкална батерия LR20 /2 бр. в опаковка/ 1.5V DURACELL
- Напрежение: 1.5V
- Брой в блистер:2 бр.
- Производител: DURACELL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Алкална батерия LR20 /2 бр. в опаковка/ 1.5V DURACELL
- Напрежение: 1.5V
- Брой в блистер:2 бр.
- Производител: DURACELL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Фенери , велосипеди и играчки |
| За вид устройство | Фенери , велосипеди и играчки |
| Батерия/Акумулатор формат | LR20 |
| Батерия/Акумулатор формат | LR20 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Размери (мм) | D-34.2mm : H-61.5mm |
| Размери (мм) | D-34.2mm : H-61.5mm |
| Тегло | 0.07кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 8000 |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 12 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.07кг |
Алкална батерия DURACELL LR20 D /2 бр. в опаковка/ 1.5V
Захранвайте устройствата си с високо потребление с алкални батерии Duracell LR20 D. Всяка опаковка съдържа 2 батерии с надеждно напрежение 1.5V, подходящи за фенерчета, радиоапарати, играчки и други. Доказаната формула на Duracell гарантира дълготрайна работа.
Ключови Предимства
- Дълготрайна мощност — Алкалната технология на Duracell осигурява надеждна енергия за вашите устройства.
- Универсална употреба — Идеални за фенерчета, преносими радиоапарати, играчки и други D-клетъчни устройства.
- Доверена марка — Duracell е световен лидер в иновациите и надеждността на батериите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Алкална |
| Размер | D (LR20) |
| Напрежение | 1.5V |
| Количество | 2 бр. |
Какво има в кутията
- 2 x Алкална батерия Duracell LR20 D
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





