- TEFAL

Цена
€36 81 / 71 99 лв
с ДДС
В Наличност
За да започнете деня със страхотна закуска! Удобен и практичен.
Два широки отвора: идеален за дебели и тънки резени хляб.Едно докосване за всички функции.Седем нива на препичане на филийките.Функции за спиране и размразяване според Вашите предпочитания.Високо повдигане: лесно изваждане на всички размери филийки.Табла за трохи, за лесно почистване.Мощност: 850 W.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 850 W |
| Брой филии | 2 |
| Брой слотове | 2 |
| Високо повдигане на филийките | yes |
| Стоп | yes |
| Размразяване | yes |
| Претопляне | - |
| Степени на изпичане | 7 browning levels |
| Автоматично центриране на хляба | yes |
| Едностранно изпичане | - |
| Табла за трохи | yes |
| Поставка за хлебчета | - |
| Затопляне на хлебчета | - |
| Цвят | White |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 850 |
| Брой филии | 2 |
| Брой слотове | 2 |
| Високо повдигане на филийките | Да |
| Стоп | Да |
| Размразяване | Да |
| Претопляне | Не |
| Подкатегория | Уреди за готвене |
| Приложение | за дома |
| Автоматично центриране на хляба | Да |
| Едностранно изпичане | Не |
| Табла за трохи | Да |
| Поставка за хлебчета | Не |
| Затопляне на хлебчета | Не |
| Цвят | White |
| Тегло | 1.78кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой отделения (count) | 2 |
| Брой филии (count) | 2 |
| Мощност (W) | 850 W |
| Степени на запичане (count) | 7 |
| Функция за размразяване | Да |
| Функция за претопляне | Да |
| Функция за бейгъл | Не |
| Функция за прекратяване | Да |
| Подвижна тавичка за трохи | Да |
| Стойка за затопляне на хлебчета | Не |
| Цвят | Бял |
| Място за съхранение на кабела | Да |
| Тегло | 1.78кг |
Тостер Tefal TT130130 Delfini 2 – 850W, 2 отделения, 7 степени на запичане
Започнете деня си с идеално препечени филийки. Тостерът Tefal Delfini 2 предлага мощност 850W, 7 степени на запичане и функции за размразяване и претопляне за максимално удобство.
Ключови Предимства
- Перфектно запичане – 7-степенен термостат ви позволява да изберете желания нюанс на препичане.
- Многофункционалност – Функции за размразяване, претопляне и прекратяване за пълен контрол.
- Лесна поддръжка – Подвижна тавичка за трохи улеснява почистването.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 850 W |
| Брой отделения | 2 |
| Степени на запичане | 7 |
| Функция размразяване | Да |
| Функция претопляне | Да |
| Функция прекратяване | Да |
| Подвижна тавичка за трохи | Да |
| Място за съхранение на кабела | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Тостер Tefal TT130130 Delfini 2
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






