- TEFAL

| Мощност, W | 1000 W |
| Вместимост за храна, kg | 0.600 kg |
| Вместимост за мазнина, l | 1.2l |
| Филтриране на мазнина | - |
| LCD екран | - |
| Автоматично изключване | - |
| Таймер | - |
| Цвят | Black |
| Други | Cold Wall Function; Light indicator; Dishwasher safe; On/Off Function |
| Приложение | за дома |
Цена
€59 82 / 117 00 лв
с ДДС
В Наличност
С Principio, фритюрника с малък размер, се наслаждавате на всички видове бързи храни веднага! Имащ нужда от едва 1000 W мощност и възможност за приготвяне на до 600г пържени картофи или други пържени храни само с 1,2л олио Principio се справя с всичко.
Лесен за използване, започвайки от лесния превключвател от задната страна на уреда, той пържи храна от 150°C до 190°C.Капакът е оборудван с постоянен метален филтър, може да се използва по време на готвене.Когато готвенето приключи, почистването е лесно: кошницата и дръжките са подходящи за съдомиялна машина, докато компактният размер го прави лесен за прибиране.С Principio пестите място без компромис с готвенето!Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
С Principio, фритюрника с малък размер, се наслаждавате на всички видове бързи храни веднага! Имащ нужда от едва 1000 W мощност и възможност за приготвяне на до 600г пържени картофи или други пържени храни само с 1,2л олио Principio се справя с всичко. Лесен за използване, започвайки от лесния превключвател от задната страна на уреда, той пържи храна от 150°C до 190°C. Капакът е оборудван с постоянен метален филтър, може да се използва по време на готвене. Когато готвенето приключи, почистването е лесно: кошницата и дръжките са подходящи за съдомиялна машина, докато компактният размер го прави лесен за прибиране. С Principio пестите място без компромис с готвенето!
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 1000 |
| Вместимост за храна, kg | 0.600 |
| Вместимост за мазнина, l | 1.2 |
| Филтриране на мазнина | Не |
| LCD екран | Не |
| Автоматично изключване | Не |
| Таймер | Не |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Уреди за готвене |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 3.72кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Класическа (с олио) |
| Обем (L) | 1.2 L |
| Мощност (W) | 1500 |
| Максимална температура (°C) | 190 |
| Тип управление | Механично |
| Таймер | Не |
| Брой програми (count) | 0 |
| Подвижна кошница | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Дисплей | Не |
| Цвят | Черен |
| Автоматично изключване | Не |
| Тегло | 3.72кг |
Фритюрник Tefal FF230831 Fry Principio – Компактен и безопасен
Насладете се на хрупкави, златисти пържени картофи с компактния фритюрник Tefal Fry Principio. Благодарение на термоизолираните „хладни“ стени, уредът остава безопасен за допир дори по време на пържене. С капацитет за олио 1.2 L и до 600 g храна, той е идеален за малки домакинства.
Ключови Предимства
- Хладни стени – Термоизолираният корпус остава хладен за безопасна употреба.
- Компактен дизайн – Заема малко място, подходящ за малки кухни.
- Лесно почистване – Свалящите се части са подходящи за съдомиялна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Класическа (с олио) |
| Капацитет на олиото | 1.2 L |
| Капацитет на храната | 600 g |
| Мощност | 1500 W |
| Тип управление | Механично |
| Таймер | Не |
| Подвижна кошница | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Дисплей | Не |
| Цвят | Черен |
| Автоматично изключване | Не |
Какво има в кутията
- Фритюрник Tefal Fry Principio FF230831
- Подвижна кошница за пържене
- Капак
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






