- ASUS

Цена
€570 26 / 1115 33 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Архивирането и незавършеното необработено съдържание са сред най-честите проблеми със съхранението, с които се сблъскват създателите на съдържание, когато работят на Mac.
Създателите на съдържание често се обръщат към USB външни устройства, за да съхраняват материал за Final Cut Pro.Когато използвате Mac, особено преносими Mac устройства като MacBook Pro, външните устройства често се свързват и изключват, което може да доведе до износване на порта.Външните дискове също са неудобни, тъй като файловете не могат да се споделят удобно с колеги или сътрудници, а външните дискове са податливи на повреда по начини, по които NAS устройствата не са.Asustor Flashstor FS6706T ви дава лесен и удобен дигитален достъп до вашите файлове без да се налага да се притеснявате за физическо устройство, тъй като то остава на място.За разлика от външните твърди дискове, които може да се повредят в случаи на изпускане, разливане или други видове повреди., мрежовият сторидж съхранява файловете ви без тази опасност.10 nm четириядреният процесор Intel Celeron N5105 ви осигурява скорости до 2,9 GHz.Производителността е с до 31% по-висока от предишното поколение, осигурявайки ви максимална скорост за вашия работен процес.Безшумният вентилатор и ефективният дизайн на въздуховода постигат бързо разсейване на топлината, за да гарантират, че SSD дисковете получават охлаждането, от което се нуждаят.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Сторидж, тип | 6-Bay NAS |
| Процесор | Intel Celeron N5105 Quad-Core, 2.0 GHz up to 2.9 GHz |
| Памет, GB | 4GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM, Expandable up to: 16GB (2x 8GB) |
| Брой поддържани твърди дискове | 6; Maximum Drive Bays with Expansion Unit: 14 |
| Съвместими дискове, тип | M.2 2280 NVMe |
| M.2 слот | 6 |
| Брой дискове в комплекта | - |
| Интерфейс на твърдия диск | M.2 |
| Входни/Изходни портове | 2x 2.5 Gigabit Ethernet (2.5G/1G/100M), 1x HDMI 2.0b, 1x S/PDIF |
| USB портове | 2x USB 3.2 Gen 2; 2x USB 2.0 |
| Разширителен слот | - |
| RAID | Single, JBOD, RAID 0/1/5/6/10, RAID 1/5 + Hot Spare |
| Захранване | 1x 65W, 100V to 240V AC |
| Вентилатор | 1x 80mm |
| Други | 48.3 (H) x 308.26 (W) x 193 (D) mm |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Network Storage |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Процесор | Intel Celeron N5105 4C 2.0 GHz |
| Сторидж, тип | 6-Bay NAS |
| Памет, GB | 4 |
| Памет, слотове | 2 |
| Брой поддържани твърди дискове | 6 |
| M.2 слот | 6 |
| USB портове | 4 |
| Вентилатор | Да |
| Тегло | 2.19кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой отделения за дискове (count) | 6 |
| Форм фактор | Настолен |
| Интерфейс за дискове | NVMe |
| RAM (GB) | 4 |
| LAN портове (count) | 2 |
| Скорост на LAN портове | 2.5 Gbps |
| RAID нива | JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Максимален капацитет (TB) | 48 |
| Процесорни ядра (count) | 4 |
| Максимална RAM (GB) | 16 |
| M.2 NVMe слотове (count) | 6 |
| USB портове (count) | 4 |
| HDMI изход | Да |
| Hot-swap отделения | Не |
| Резервирано захранване | Не |
| Тегло | 2.19кг |
Asustor Flashstor 6 FS6706T – Ултра-бързо All-Flash NAS с 6 M.2 NVMe слота
Изживейте невероятна скорост на съхранение с Asustor Flashstor 6 FS6706T – 6-байтов NAS, проектиран изключително за M.2 NVMe SSD дискове. С quad-core процесор 2.0 GHz и 4GB DDR4 RAM, той осигурява изключителна производителност за виртуализация, 4K стрийминг и бързи резервни копия. Двойните 2.5GbE портове гарантират безпроблемна мрежова свързаност, а HDMI 2.0b изходът позволява директно възпроизвеждане на медии.
Ключови Предимства
- All-Flash Скорост – Шест M.2 NVMe слота елиминират механичните тесни места, постигайки до 2 932 MB/s последователно четене.
- Двойна 2.5GbE свързаност – Агрегирайте или използвайте два 2.5GbE порта за до 5 Gbps мрежова честотна лента.
- 4K Мултимедиен център – HDMI 2.0b изход с инфрачервен приемник ви позволява да стриймвате 4K HDR съдържание директно на телевизора.
- Компактен и тих – Безвентилаторен дизайн (с охлаждане за SSD) се вписва безшумно във всеки дом или офис.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | Intel Celeron N5105 Quad-Core 2.0 GHz (до 2.9 GHz в турбо режим) |
| Памет | 4GB DDR4 SO-DIMM (разширяема до 16GB) |
| Брой отделения | 6 x M.2 NVMe (PCIe 3.0 x2 на слот) |
| LAN портове | 2 x 2.5 Gigabit Ethernet |
| USB портове | 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), 2 x USB 2.0 |
| HDMI изход | 1 x HDMI 2.0b (до 4K @ 60Hz) |
| Форм фактор | Настолен |
| RAID нива | JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Максимален капацитет | Зависи от капацитета на M.2 SSD (напр. 6 x 8TB = 48TB) |
| Захранване | Външен адаптер 90W |
Какво има в кутията
- Asustor Flashstor 6 FS6706T NAS
- Захранващ адаптер и кабел
- RJ-45 Ethernet кабел (2 бр.)
- Комплект винтове за M.2 SSD
- Кратко ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










