- TEFAL

Цена
€105 68 / 206 69 лв
с ДДС
В Наличност
Хлебопекарна Tefal Pain & Plaisir е особено подходяща за хора, които внимателно следят хранителните си навици или предпочитат продукти без съдържание на глутен.
17 автоматични програми за приготвяне на вкусен домашен хляб или други тестени изделия, с включени 3 безглутенови програми.Pain & Plaisir е хлебопекарната, с която ще приготвяте вкусен, здравословен, прясно изпечен хляб у дома.Можете да развихрите въображението си като изпробвате всички 17 програми.С трите безглутенови програми ще изпичате здравословен хляб, блатове за торта и сладък хляб.И още, сред автоматичните програми са включени и такива за паста, каша, зърнена закуска и конфитюр.Голямо разнообразие от рецепти и идеи ще откриете в специалната ни книжка с рецепти, която е в комплект с хлебопекарната! С функцията за отложен старт пък можете да се будите всяка сутрин с аромата на прясно изпечен хляб! Друга функция на хлебопекарната е изборът на коричката.Можете да избирате от три различни варианта на препичане на коричката: светла, средно изпечена или тъмна и хрупкава.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 650 W |
| Незалепващо покритие | yes (PTFE) |
| Отложен старт | yes |
| Степени на изпичане | 3 |
| Автоматичен дозатор | - |
| Тегло на хляба, g | 500 g / 750 g / 1000 g |
| Брой програми | 17 |
| Други програми | 3 No gluten programs |
| Аксесоари | Measuring spoon, Bowl, Hook suspension |
| Цвят | Black |
| Други | Indicator for adding ingredients |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 650 |
| Отложен старт | Да |
| Автоматичен дозатор | Не |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Уреди за готвене |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 6.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 650 W |
| Капацитет на хляба (g) | 1 kg |
| Брой програми (count) | 17 |
| Степени на запичане (count) | 3 |
| Брой бъркалки (count) | 1 |
| Таймер за отложен старт | Да |
| Функция за поддържане на топлина | Да |
| Програма без глутен | Да |
| Дозатор за плодове и ядки | Да |
| Дисплей | LCD |
| Форма на хляба | Правоъгълна |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.12кг |
Хлебопекарна Tefal PF220838 Pain Plaisir – 1 kg, 17 програми
Насладете се на прясно изпечен хляб всеки ден с хлебопекарната Tefal Pain Plaisir. С 17 автоматични програми и капацитет 1 кг можете да приготвяте разнообразни хлябове – от класически бял до безглутенов – с минимални усилия. Таймерът за отложен старт и функцията за поддържане на топлина добавят допълнително удобство.
Ключови Предимства
- 17 автоматични програми – От бял и пълнозърнест до безглутенов, кексове и сладка – за безкрайно разнообразие.
- Капацитет 1 кг – Идеален за семейства до 4-5 души.
- Таймер за отложен старт (до 15 ч.) – Настройте я вечерта и се събудете с аромат на пресен хляб.
- Функция за поддържане на топлина – Затопля хляба до 1 час след изпичане.
- 3 степени на запичане – Изберете светла, средна или тъмна коричка според вкуса ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 650 W |
| Капацитет на хляба | 1 kg |
| Брой програми | 17 |
| Степени на запичане | 3 |
| Брой бъркалки | 1 |
| Таймер за отложен старт | Да (до 15 ч.) |
| Функция за поддържане на топлина | Да (до 1 ч.) |
| Програма без глутен | Да |
| Дозатор за плодове и ядки | Да |
| Дисплей | LCD |
| Форма на хляба | Правоъгълна |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Хлебопекарна Tefal PF220838
- Бъркалка
- Мерна чаша и лъжица
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










