- WESTERN DIGITAL

Цена
€160 95 / 314 79 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Видеорекордери |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" (8.89 cm) |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
| Интерфейс | SATA 6Gb/s |
| Цвят | - |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип диск | HDD |
| Капацитет (GB) | 2000 |
| Форм фактор | 3.5" |
| Интерфейс | SATA III |
| Обороти | 5400 RPM |
| Кеш (MB) | 64 |
| Предназначение | Видеонаблюдение |
| Тегло | 0.50кг |
Твърд диск Western Digital Purple 2TB 3.5" за видеонаблюдение
Специално проектиран за системи за видеонаблюдение с непрекъсната работа 24/7, WD Purple 2TB осигурява надежден непрекъснат запис за DVR и NVR. Благодарение на технологията AllFrame, намалява загубата на кадри и гарантира плавно възпроизвеждане на видео с високо качество.
Ключови Предимства
- Оптимизиран за видеонаблюдение — Поддържа до 64 камери с ATA streaming, идеален за охранителни DVR/NVR системи.
- AllFrame технология — Намалява загубата на кадри и подобрява плавността на възпроизвеждане.
- Голям капацитет — 2TB за удължено съхранение на видео без компромис с производителността.
- Надеждна работа 24/7 — Проектиран за непрекъснат запис с ниска консумация на енергия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2 TB |
| Форм фактор | 3.5" |
| Интерфейс | SATA III (6 Gb/s) |
| Обороти | 5400 RPM |
| Кеш | 64 MB |
| Тип диск | HDD |
| Предназначение | Видеонаблюдение |
Какво има в кутията
- Твърд диск Western Digital Purple 2TB
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





