- TEFAL

Цена
€29 00 / 56 72 лв
с ДДС
В Наличност
За бързо гладене с резултати, на които можете да разчитате, Virtuо ви осигурява изключителна лекота на употреба.
Тази лесна за употреба парна ютия е с 2000 W мощност за бързи резултати, постоянно подаване на пара 24 г/мин за ефикасно гладене и 90 г парен удар за борба с най-упоритите гънки.Мощността се комбинира с удобство и лекота на употреба, компактен дизайн, незалепваща гладеща плоча и ергономичен бутон за пара, проектиране за да направят гладенето по-лесно и удобно.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 2000 W |
| Регулираща се пара, g/min | 24 g/min |
| Ударна пара, g/min | 90 g/min |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | yes |
| Покритие на плочaта | Non stick |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 0.200 l |
| Система за самопочистване | yes |
| Анти-капкова система | yes |
| Анти-калциева система | yes |
| Автоматично изключване | - |
| Еко режим | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.9 m |
| Цвят | Blue |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 2000 |
| Вертикална пара | Да |
| Пулверизатор | Да |
| Система за самопочистване | Да |
| Анти-капкова система | Да |
| Анти-калциева система | Да |
| Автоматично изключване | Не |
| Еко режим | Да |
| Цвят | Blue |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Уреди за гладене |
| Тегло | 1.31кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 2000 W |
| Производителност на пара (g/min) | 24 g/min |
| Парен удар (g/min) | 90 g/min |
| Капацитет на резервоара (ml) | 200 ml |
| Материал на плочата | Незалепващо покритие |
| Налягане на помпата (bar) | 0 |
| Вертикална пара | Не |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Не |
| Функция самопочистване | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.9 m |
| Тегло (kg) | 1.2 |
| Цвят | Син |
| Тегло | 1.31кг |
Ютия Tefal FV1713E0 Virtuo dress blue
Премахвайте гънките без усилие с ютията Tefal FV1713E0 Virtuo dress blue. Благодарение на мощност от 2000 W и непрекъсната пара от 24 g/min, както и парен удар от 90 g/min, дори най-упоритите гънки се изглаждат бързо. Незалепващата плоча се плъзга гладко върху всички тъкани.
Ключови Предимства
- Мощна парна система — 2000 W мощност с 24 g/min непрекъсната пара и 90 g/min парен удар за ефективно гладене.
- Незалепваща плоча — Плавно плъзгане без закачане или надраскване.
- Система против капане — Предпазва деликатните тъкани от водни петна дори при ниски температури.
- Ергономичен спусък за пара — Лесен за използване за прецизно дозиране на пара.
- Еко режим — Енергоспестяваща функция без компромис с производителността.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 2000 W |
| Непрекъсната пара | 24 g/min |
| Парен удар | 90 g/min |
| Материал на плочата | Незалепващо покритие |
| Капацитет на резервоара | 200 mL |
| Система против капане | Да |
| Дължина на кабела | 1.9 m |
| Еко режим | Да |
Какво има в кутията
- Ютия Tefal FV1713E0 Virtuo dress blue
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







