  • : P210S128G25
  • : SSD
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
Предназначен заНастолни и преносими компютри
Капацитет, GB128 GB
Външен/ вътрешенInternal
Скорост на четене, MB/sUp to 450 MB/s
Скорост на запис, MB/sUp to 430 MB/s
Форм-фактор2.5"
ИнтерфейсSATA III 6Gb/s
ЦвятN/A
Размери (Ш, Д, В), mm100.0 x 69.6 x 7.0 mm
Тегло, g46 g
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Капацитет, GB128
Форм-фактор2.5"
Външен/ вътрешенInternal
ИнтерфейсSATA3
ЦвятN/A
ПодкатегорияВътрешни SSD 2.5 inch
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)128
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)520
Скорост на запис (MB/s)420
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
TBW (издръжливост) (TB)40
Включен радиаторНе
Хардуерно шифрованеНе
Гаранция (години)3
Тегло0.06кг
Patriot P210 128GB SATA III 2.5" Твърд диск (SSD)
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет128 GB
Форм фактор2.5"