- PHILIPS

Цена
€17 98 / 35 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Essential Care BHC010 - Hairdryer
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Foldable handle
This hair dryer benefits from a foldable handle. The result is a small, compact hair dryer that will easily pack into the smallest spaces and you can take virtually anywhere. - 1200W
This 1200W hair dryer creates the optimum level of airflow and gentle drying power for beautiful results every day. - 3 pre-selected drying settings
This compact hair dryer offers you 3 preselected heat & speed setting for cool, caring or quick drying. - Cool air setting
A cool air setting allows you to dry hair at relatively low temperature to minimize damage, which is suitable for especially fine, dry and damaged hair. And it is a perfect setting for the hot summer season! - Compact size
Compact and ergonomic, this hair dryer benefits from a clever modern design. This results in a dryer that is light and easy to handle. - Fast air setting
Fast air setting offers higher temperature and more powerful air flow. Although the size is compact, the power of 1200W enables you to dry your hair in an efficient & gentle way. - ThermoProtect
The ThermoProtect setting provides the optimal drying temperature while giving additional protection. The ThermoProtect optimal airflow and heat combination allows you to quickly dry your hair without overheating, maintaining your hair's natural moisture level, for shiny healthy looking hair.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Hairdryer |
| Speed Settings Qty | 3 |
| Category | Haircare |
| Hair Care | |
| Heat Settings Qty | 3 |
| Foldable Design | Yes |
| Technology | ThermoProtect |
| Included Brushes & Tools | Concentrator nozzle |
| Features | Hanging ring, hot/cool heat switch |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | Directive 2012/19/EU |
| Power | |
| Power Consumption | 1200 W |
| Voltage | 220 V |
| Cord | 1.5 m |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Hairdryer |
| Marketing Description | The Philips Essential Care hair dryer is cute, compact and powerful. 1200W power enables you to dry hair gently and quickly. Flexible caring settings are designed to meet different drying needs and offer extra care. |
| Category | Haircare |
| Product Features |
|
| Included Brushes & Tools | Concentrator nozzle |
| Power Consumption | 1200 W |
| Voltage | 220 V |
| Cord | 1.5 m |
| Speed Settings Qty | 3 |
| Heat Settings Qty | 3 |
| Foldable Design | Yes |
| Technology | ThermoProtect |
| Features | Hanging ring, hot/cool heat switch |
| Compliant Standards | Directive 2012/19/EU |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1200 |
| Степени на нагряване (count) | 2 |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Студен въздух | Не |
| Йонизация | Не |
| Тип мотор | DC |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Тегло (g) | 400 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
Philips EssentialCare Компактен Сешоар 1200 W
Постигнете професионално изсушаване у дома с компактния сешоар Philips EssentialCare. Мощността от 1200 W осигурява силен въздушен поток за бързо сушене, а сгъваемата дръжка улеснява съхранението и пътуването.
Ключови Предимства
- Компактен и лек — Лесен за боравене и съхранение, идеален за пътуване.
- 1200 W мощност — Ефективно сушене без прекомерно нагряване.
- Сгъваема дръжка — Спестява място за удобно съхранение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1200 |
| Степени на нагряване | 2 |
| Степени на скорост | 2 |
| Студен въздух | Не |
| Йонизация | Не |
| Тип мотор | DC |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Тегло (g) | 400 |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Philips EssentialCare Компактен Сешоар
- Концентратор
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










