- PHILIPS

Цена
€56 23 / 109 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Toaster - 2 slice - 2 Slots - stainless steel
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Easy to experience
- Bun warming rack to warm buns and croissants
- Removable crumb tray for easy cleaning
- With maximum safety
- Cancel button to stop toasting at any time
- Extra auto shut-off protection in case of bread jam
- High lift to safely take out smaller pieces
- Easy to control
| General | |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Slices Qty | 2 |
| Toasters | |
| Toaster Slot Type | Extra wide/self-centering |
| Slots Qty | 2 |
| Anti Jam Mechanism | Yes |
| Manual Lever | Yes |
| Browning Levels Qty | 8 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Reheat Function | Yes |
| Defrost Function | Yes |
| Cancel Option | Yes |
| Miscellaneous | |
| Material | Metal |
| Colour | Stainless steel |
| Included Accessories | Bun warmer |
| Power | |
| Power Consumption | 950 W |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 20.1 cm |
| Depth | 17.2 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 1.552 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 22.1 cm |
| Depth (Shipping) | 20 cm |
| Height (Shipping) | 33.4 cm |
| Weight (Shipping) | 1.57 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Marketing Description | Fully metal toaster with self-centering extra wide slot for even browning regardless of slice thickness. With various browning options and integrated bun rack, you can enjoy perfectly crispy toast, warm pastries, rolls and buns. |
| Slices Qty | 2 |
| Product Features |
|
| Slots Qty | 2 |
| Browning Levels Qty | 8 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Reheat Function | Yes |
| Defrost Function | Yes |
| Cancel Option | Yes |
| Material | Metal |
| Colour | Stainless steel |
| Included Accessories | Bun warmer |
| Power Consumption | 950 W |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Width (Shipping) | 22.1 cm |
| Depth (Shipping) | 20 cm |
| Height (Shipping) | 33.4 cm |
| Warranty | 2 years |
| Toaster Slot Type | Extra wide/self-centering |
| Anti Jam Mechanism | Yes |
| Manual Lever | Yes |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Width | 20.1 cm |
| Depth | 17.2 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 1.552 kg |
| Weight (Shipping) | 1.57 kg |
| Тегло | 1.57кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 0.8 L |
| Мощност (W) | 830 W |
| Брой програми (count) | 7 |
| Готвене под налягане | Не |
| Материал на вътрешната купа | Неръждаема стомана |
| Отложен старт | Не |
| Функция за поддържане на топлина | Не |
| Дисплей | Няма |
| Air Fryer функция | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 1.57кг |
Philips Тостер Viva Collection HD2650/90
Насладете се на перфектно препечени филийки всяка сутрин с тостера Philips Viva Collection. Регулируемото препичане ви позволява да изберете желаната степен, а автоматичното изключване и функцията за размразяване добавят удобство и безопасност.
Ключови Предимства
- Регулируемо препичане — 7 нива на препичане от светло до тъмно.
- Автоматично изключване — Тостерът се изключва автоматично, когато филийките са готови, предотвратявайки прегаряне.
- Функция за размразяване — Препича замразени филийки директно без предварително размразяване.
- Бутон за отмяна — Спрете цикъла на препичане по всяко време.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 830 W |
| Брой отделения | 2 |
| Нива на препичане | 7 |
| Функции | Размразяване, Отмяна |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Philips Тостер Viva Collection HD2650/90
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









