- PHILIPS

Цена
€50 97 / 99 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Daily Collection HR2602 - Blender - 1 litre - 350 W - Star white
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Powerful motor
It's quick and easy to make smooth blends. Finely blend your favorite ingredients in as little as 30 seconds with the powerful motor and 4-star blade. - Endless variety
Whether you're making a veggie dip or healthy smoothie, your mini blender can handle it all. From kiwis to ice cubes, finely blend and crush even hard ingredients. - On-the-go tumbler
With your busy lifestyle, you'll love how easily you can make and take away healthy smoothies every day. Blend your ingredients in the tumbler and then take it with you for a healthy smoothie on the go. - Compact design
Thanks to its compact and modern design, you can store your mini blender on your kitchen counter and keep it in reach for those busy days when you're in a rush. - Quick clean
It's easy to keep your personal blender running at peak performance. The 4-star blade detaches from the blender jar for cleaning quickly and hassle free after every use. - Dishwasher safe
Enjoy the convenience of removable accessories that you can clean in your dishwasher.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Blender |
| Capacity | 1 litre |
| Max Speed | 28250 rpm |
| Min Speed | 21080 rpm |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Colour | Star white |
| Body Material | Plastic |
| Non-Slip Feet | Yes |
| See-Through Design | Yes |
| Blenders | |
| Detachable Blade | Yes |
| Blades Qty | 4 |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Pitcher Material | Styrene acrylonitrile (SAN) |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Speed Settings | Presets |
| Miscellaneous | |
| Included Blades & Attachments | Stainless steel blade |
| Product Recycled Content | 90 % |
| Included Accessories | On-the-go bottle (700 ml) |
| Power | |
| Power Consumption | 350 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Cord Length | 0.85 m |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 10.8 cm |
| Depth | 10.8 cm |
| Height | 33.4 cm |
| Weight | 1.14 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Blender |
| Marketing Description | Prepare quick and easy smoothies, shakes, dips, and even frozen cocktails. The 4-star blade and ergonomic jar design give you silky blends in as little as 30 seconds, so that you can enjoy a healthy drink even on the go. |
| Max Speed | 28250 rpm |
| Product Features |
|
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Colour | Star white |
| Body Material | Plastic |
| Speed Settings | Presets |
| Included Blades & Attachments | Stainless steel blade |
| Power Consumption | 350 W |
| Cord Length | 0.85 m |
| Capacity | 1 litre |
| Min Speed | 21080 rpm |
| Non-Slip Feet | Yes |
| See-Through Design | Yes |
| Detachable Blade | Yes |
| Blades Qty | 4 |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Pitcher Material | Styrene acrylonitrile (SAN) |
| Product Recycled Content | 90 % |
| Included Accessories | On-the-go bottle (700 ml) |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Width | 10.8 cm |
| Depth | 10.8 cm |
| Height | 33.4 cm |
| Weight | 1.14 kg |
| Warranty | 2 years |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Персонален |
| Мощност (W) | 350 W |
| Обем на каната (L) | 0.6 L |
| Степени на скорост (count) | 1 |
| Материал на каната | Тритан |
| Пулсова функция | Да |
| Натрошаване на лед | Не |
| Брой програми (count) | 1 |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум (dB) | 80 dB |
| Тегло | 0.00кг |
Philips Daily Collection Мини блендер, 350W, преносима бутилка On the Go
Пригответе свежи смутита и шейкове директно в преносимата бутилка и вземете напитката си със себе си. Компактният 350W мотор и ножовете от неръждаема стомана осигуряват гладки резултати за секунди.
Ключови Предимства
- Преносим дизайн — Смесвайте директно в 600 мл бутилка от Тритан, след което завийте спортната капачка и тръгвайте.
- Мощна производителност — 350W мотор и 4-точков нож от неръждаема стомана за ефективно смесване.
- Лесен за почистване — Бутилката и капачката са подходящи за съдомиялна машина.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 350 W |
| Обем на каната | 0.6 L |
| Материал на каната | Тритан |
| Степени на скорост | 1 |
| Пулсова функция | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Моторен блок
- 600 мл бутилка от Тритан
- Спортна капачка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














