- PHILIPS

Цена
€42 43 / 82 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Daily Collection HD9350 - Kettle - 1.7 litres - 2.2 kW - stainless steel
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Stainless steel design
Durable metal design in food-grade brushed stainless steel for long, reliable use. - Micro-mesh filter
A removable micro-mesh filter on the spout captures tiny timescale particles as small as 200 microns to ensure a clear cup. - Flat heating element
A concealed stainless steel heating element ensures fast boiling and easy cleaning. - Multi safety system
The kettle shuts off automatically when the water is ready, when it is lifted from the base or when there is too little water. - Pilot light
Elegant indicator light incorporated in the power switch illuminates when the kettle is turned on. - Water level indicator
The water level is easy to read with an indicator located underneath the handle. - Spring lid with large opening
A push-button lid opens smoothly at the touch of a button, avoiding steam contact. The large opening simplifies cleaning. - Easy refilling
The kettle can be filled through the spout or by opening the spring lid. - Cordless + 360° pirouette base
The cordless kettle sits on a 360° pirouette base for easy lifting and replacing. - Hidden cord winder
The cord can be wrapped underneath the base, so it's the right length for any kitchen and easily stored away.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Kettle |
| Capacity | 1.7 litres |
| Water Level Indicator | External |
| Automatic Switch-off | Yes |
| Colour | Stainless steel |
| Body Material | Stainless steel, polypropylene |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Kettle | |
| Anti-scale System | Yes |
| Boil-Dry Protection | Yes |
| Cordless Pouring | Yes |
| Filter Type | Removable |
| Kettle Heating Element | Concealed |
| 360 Degree Connector Base | Yes |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Indicators | Yes |
| Miscellaneous | |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Power | |
| Power Consumption | 2.2 kW |
| Voltage | 220 V / 50/60 Hz |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Kettle |
| Marketing Description | Durable kettle designed in safe, food-grade stainless steel for long and reliable daily use. Philips brings years of trust and expertise to this elegant long-life kettle. |
| Marketing Description | Durable kettle designed in safe, food-grade stainless steel for long and reliable daily use. Philips brings years of trust and expertise to this elegant long-life kettle. |
| Capacity | 1.7 litres |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Water Level Indicator | External |
| Product Type | Kettle |
| Automatic Switch-off | Yes |
| Capacity | 1.7 litres |
| Water Level Indicator | External |
| Colour | Stainless steel |
| Automatic Switch-off | Yes |
| Body Material | Stainless steel, polypropylene |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Colour | Stainless steel |
| Body Material | Stainless steel, polypropylene |
| Anti-scale System | Yes |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Boil-Dry Protection | Yes |
| Filter Type | Removable |
| Anti-scale System | Yes |
| 360 Degree Connector Base | Yes |
| Boil-Dry Protection | Yes |
| Indicators | Yes |
| Filter Type | Removable |
| 360 Degree Connector Base | Yes |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Indicators | Yes |
| Power Consumption | 2.2 kW |
| Voltage | 220 V / 50/60 Hz |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Power Consumption | 2.2 kW |
| Voltage | 220 V / 50/60 Hz |
| Cord Storage | Yes |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Warranty | 2 years |
| Cordless Pouring | Yes |
| Warranty | 2 years |
| Kettle Heating Element | Concealed |
| Cordless Pouring | Yes |
| Kettle Heating Element | Concealed |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 1.5 L |
| Мощност (W) | 2200 W |
| Материал | Пластмаса |
| Безжична | Да |
| Контрол на температурата | Не |
| Функция за поддържане на топлина | Не |
| Индикатор за нивото на водата | Да |
| Цвят | Бял |
| Филтър против котлен камък | Да |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Електрическа кана Daily Collection с капак с пружина
Загрейте вода по-бързо и по-безопасно с електрическата кана Philips Daily Collection HD9350/90. Мощният 2200W нагревател довежда 1.5L вода до кипене за минути, а капакът с пружина позволява отваряне с една ръка и предотвратява разливи.
Ключови Предимства
- Бързо кипене — 2200W мощност за бързо загряване, спестявайки ви време всеки ден.
- Капак с пружина — Отваря се с един бутон за лесно пълнене и изливане.
- Безжично сервиране — 360° въртяща се основа за удобно боравене и безжично наливане.
- Прозрачен индикатор за вода — Ясно показва колко вода има вътре.
- Безопасност на първо място — Автоматично изключване и защита от прегряване за спокойствие.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1.5 L |
| Мощност | 2200 W |
| Материал | Пластмаса |
| Безжична | Да |
| Контрол на температурата | Не |
| Функция за поддържане на топлина | Не |
| Индикатор за нивото на водата | Да |
| Цвят | Бял |
| Филтър против котлен камък | Да |
Какво има в кутията
- Philips Daily Collection кана HD9350/90
- Захранваща основа
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







