- PHILIPS

Цена
€179 00 / 350 09 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Philips Viva Collection HR1889 - Juice extractor - 1 litre - 150 W - black / silver
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Detachable parts are dishwasher safe
Thanks to unique design, you can quickly assemble and start using your masticating juicer. It's also easy to take apart, and quick to clean. All detachable parts can be safely cleaned in your dishwasher - which makes it even easier to clean up after your daily juice session. - QuickClean technology with easy-to-clean micro-sieve
With QuickClean technology - including easy-to-clean micro-sieve, all parts are easy to remove and rinse. - With drip stop to keep counter tops clean
Your kitchen counter top will stay nice and clean, thanks to integrated drip stop.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Juice extractor |
| Capacity | 1 litre |
| Pulp Container Capacity | 0.75 litres |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Colour | Black / silver |
| Body Material | Plastic |
| Wide Mouth Feed Chute | Yes |
| Features | Non-drip spout |
| Miscellaneous | |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Included Accessories | Recipe book |
| Power | |
| Power Consumption | 150 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Standby Mode | Yes |
| Cord Length | 1.05 m |
| Cord Storage | Yes |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 13.7 cm |
| Depth | 36.2 cm |
| Height | 36.1 cm |
| Weight | 4.4 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 44 cm |
| Depth (Shipping) | 18.5 cm |
| Height (Shipping) | 39.5 cm |
| Weight (Shipping) | 5.8 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Juice extractor |
| Marketing Description | Thanks to unique design, you can quickly assemble and start using your masticating juicer. It's also easy to take apart, and quick to clean. All detachable parts can be safely cleaned in your dishwasher - which makes it even easier to clean up after your |
| Colour | Black / silver |
| Product Features |
|
| Features | Non-drip spout |
| Power Consumption | 150 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Cord Length | 1.05 m |
| Warranty | 2 years |
| Capacity | 1 litre |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Body Material | Plastic |
| Cord Storage | Yes |
| Pulp Container Capacity | 0.75 litres |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Included Accessories | Recipe book |
| Width | 13.7 cm |
| Depth | 36.2 cm |
| Height | 36.1 cm |
| Width (Shipping) | 44 cm |
| Depth (Shipping) | 18.5 cm |
| Height (Shipping) | 39.5 cm |
| Weight (Shipping) | 5.8 kg |
| Wide Mouth Feed Chute | Yes |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Standby Mode | Yes |
| Weight | 4.4 kg |
| Тегло | 5.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Бавнооборотна |
| Мощност (W) | 200 W |
| Обем на каната за сок (L) | 1.0 L |
| Обем на контейнера за отпадъци (L) | 1.5 L |
| Брой скорости (count) | 1 |
| Диаметър на отвора за плодове (mm) | 70 mm |
| Реверсивна функция | Да |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.80кг |
Philips Viva Collection Бавнооборотна сокоизстисквачка XL 70 мм
Извлечете максимума от плодовете и зеленчуците с бавнооборотната сокоизстисквачка Philips Viva Collection. Благодарение на широкия 70 мм отвор, можете да поставяте цели плодове без предварително нарязване. Нежната технология на бавно изстискване запазва витамините и ензимите за по-здравословен и вкусен сок.
Ключови Предимства
- Цели плодове без подготовка — Изключително широкият 70 мм отвор приема цели ябълки, круши и други, намалявайки времето за подготовка.
- Запазване на хранителните вещества — Бавното изстискване минимизира нагряването и окислението, запазвайки витамините и минералите.
- Висок добив на сок — Ефективно извличане осигурява повече сок и по-малко отпадъци.
- Лесна за почистване — Частите са подходящи за съдомиялна, което улеснява почистването.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Бавнооборотна |
| Мощност (W) | 200 W |
| Обем на каната за сок (L) | 1.0 L |
| Обем на контейнера за отпадъци (L) | 1.5 L |
| Брой скорости | 1 |
| Диаметър на отвора за плодове (mm) | 70 mm |
| Реверсивна функция | Да |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Уред за изстискване
- Кана за сок (1 L)
- Контейнер за отпадъци (1.5 L)
- Четка за почистване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















