PHILIPS Viva Collection XL улей 70 мм Смилаща сокоизстисквачка HR1888/70
Извлечете максимум хранителни вещества от любимите си плодове и зеленчуци с смилащата сокоизстисквачка Philips Viva Collection. Изключително големият 70 мм улей ви позволява да соковите цели плодове без предварително рязане, спестявайки ценно време в кухнята.
Ключови Предимства
  • Соковане на цели плодове — 70 мм широк улей побира цели ябълки, круши и други, намалявайки времето за подготовка.
  • Висок добив на сок — Ефективната смилаща система извлича повече сок от всяка съставка.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ТипСмилаща (бавнооборотна)
Мощност (W)150 W
Обем на каната за сок (L)1.0 L
Обем на контейнера за отпадъци (L)1.5 L
Брой скорости1
Диаметър на отвора за плодове (mm)70 mm