- PHILIPS

Цена
€86 91 / 169 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Viva Collection HR1832 - Juice extractor - 1.5 litres - 400 W - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Małe wymiary
Dzięki o połowę mniejszym wymiarom sokowirówka nie zabiera dużo miejsca. Można pozostawić ją na kuchennym blacie lub łatwo schować. - Gotowość do podania
Sokowirówka umożliwia używanie własnej szklanki. Wystarczy umieścić ją pod wbudowanym kranikiem i można wyciskać sok. - Dużo soku za jednym razem
Dzięki innowacyjnemu systemowi wyciskania soku QuickClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 1,5 l soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. - Technologia QuickClean
W sitku pozostaje zwykle sporo pulpy, co bardzo utrudnia czyszczenie. Dzięki procesowi elektropolerowania wszystkie powierzchnie na sitku są gładkie, przez co pulpę można z łatwością usunąć, korzystając ze standardowego narzędzia kuchennego, takiego jak gąbka czy szczotka. - Cały miąższ w jednym miejscu
Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć - w pojemniku na miąższ. Oznacza to, że nie trzeba już wydobywać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika. - Łatwy montaż
Poszczególne części sokowirówki zostały zaprojektowane z myślą o intuicyjnym montażu i obsłudze. To znacznie ułatwia cały proces czyszczenia. - Gładka powierzchnia i łatwe czyszczenie
Gładkie powierzchnie i łatwe w czyszczeniu materiały.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Juice extractor |
| Capacity | 1.5 litres |
| Pulp Container Capacity | 1 litre |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Colour | Black |
| Body Material | Plastic, ABS plastic, styrene acrylonitrile (SAN) |
| Features | Drip stop, direct serve spout, QuickClean technology |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Speed Settings | 1 presets |
| Miscellaneous | |
| Exterior Features | Non-slip feet, transparent lid |
| Safety Features | Safety clamps |
| Included Accessories | Juice jug (0.5l) |
| Power | |
| Power Consumption | 400 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Cord Length | 0.8 m |
| Cord Storage | Yes |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 42 cm |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Juice extractor |
| Marketing Description | Wszystko, czego można oczekiwać od sokowirówki - wydajne wyciskanie soku i czyszczenie w mniej niż minutę - w kompaktowej, dwa razy mniejszej konstrukcji! Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku. |
| Colour | Black |
| Product Features |
|
| Features | Drip stop, direct serve spout, QuickClean technology |
| Power Consumption | 400 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Cord Length | 0.8 m |
| Capacity | 1.5 litres |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Body Material | Plastic, ABS plastic, styrene acrylonitrile (SAN) |
| Exterior Features | Non-slip feet, transparent lid |
| Cord Storage | Yes |
| Pulp Container Capacity | 1 litre |
| Speed Settings | 1 presets |
| Included Accessories | Juice jug (0.5l) |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 42 cm |
| Safety Features | Safety clamps |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Центрофужна |
| Мощност (W) | 500 W |
| Обем на каната за сок (L) | 1.5 L |
| Обем на контейнера за отпадъци (L) | 1 L |
| Брой скорости (count) | 2 |
| Диаметър на отвора за плодове (mm) | 55 mm |
| Реверсивна функция | Не |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
Сокоизтисквачка PHILIPS Viva Collection HR1832/00 – 500W, 1.5L, Спиране на прокапването
Насладете се на свеж и питателен сок всяка сутрин с уреда Philips Viva Collection. Мощният 500W мотор и уникалната система против капане правят сокоизтискването лесно и без разхвърляне.
Ключови Предимства
- Система против капане — Специален клапан предотвратява капенето на сок върху плота, когато махнете каната.
- Голям 1.5-литров съд за сок — Пригответе достатъчно сок за цялото семейство наведнъж.
- Мощен 500W мотор — Извлича максимално количество сок от плодове и зеленчуци бързо.
- Лесна за почистване — Отстраняващите се части са подходящи за съдомиялна машина за безпроблемно почистване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 500 W |
| Обем на каната за сок | 1.5 L |
| Обем на контейнера за отпадъци | 1 L |
| Брой скорости | 2 |
| Диаметър на отвора за плодове | 55 mm |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Сокоизтисквачка Philips Viva Collection HR1832/00
- Кана за сок (1.5 L)
- Контейнер за отпадъци (1 L)
- Четка за почистване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





