- PHILIPS

Цена
€1 20 / 2 35 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips LongLife 6F22L1B - Battery 9V - Carbon Zinc
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- High-quality Zinc-Chloride technology
The high-quality Zinc-Chloride technology ensures long battery life when used in low energy consuming devices. - Cadmium and mercury-free
These Philips batteries are guaranteed free from harmful heavy metals such as cadmium and mercury.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Battery |
| Width | 2.7 cm |
| Depth | 1.8 cm |
| Height | 4.9 cm |
| Weight | 38.5 g |
| Battery | |
| Type | 9V |
| Technology | Carbon Zinc |
| Voltage Provided | 9 V |
| Max Recharge Cycles | Not rechargeable |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Battery |
| Marketing Description | For your low-drain products, choose LongLife batteries. Zinc-Chloride technology is perfect for your clocks, radios, calculators and remote controls. |
| Marketing Description | For your low-drain products, choose LongLife batteries. Zinc-Chloride technology is perfect for your clocks, radios, calculators and remote controls. |
| Product Type | Battery |
| Type | 9V |
| Technology | Carbon Zinc |
| Type | 9V |
| Technology | Carbon Zinc |
| Voltage Provided | 9 V |
| Voltage Provided | 9 V |
| Max Recharge Cycles | Not rechargeable |
| Max Recharge Cycles | Not rechargeable |
| Width | 2.7 cm |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Depth | 1.8 cm |
| Width | 2.7 cm |
| Height | 4.9 cm |
| Depth | 1.8 cm |
| Weight | 38.5 g |
| Height | 4.9 cm |
| Weight | 38.5 g |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 200 |
| Напрежение (V) | 9 |
| Тип батерия | Цинково-въглеродна |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Съвместимо устройство | Мултиметри |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.8 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.04кг |
Батерия Philips Longlife 6F22 9V (E) – 1 блистер
Надеждно 9V захранване за вашите детектори за дим, мултиметри и други важни устройства. Батерията Philips Longlife 6F22 осигурява постоянна производителност и дълъг срок на съхранение, като гарантира, че оборудването ви е винаги готово за работа.
Ключови Предимства
- Дълъг срок на съхранение — До 5 години, за да държите резервни батерии без притеснение.
- Защита от изтичане — Усъвършенствана конструкция минимизира риска от изтичане, предпазвайки устройствата ви.
- Доверена марка — Качеството на Philips гарантира надеждна мощност за критични приложения.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Цинково-въглеродна |
| Напрежение | 9V |
| Капацитет | 200 mAh |
| Химия | Цинково-въглеродна |
| Количество в опаковка | 1 брой |
Какво има в кутията
- 1 x Батерия Philips Longlife 6F22 9V
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





