- HP_INC.

Цена
€99 46 / 194 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP LaserJet M110w - Printer - B/W - laser - A4/Letter - 600 x 600 dpi - up to 20 ppm - capacity: 150 sheets - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Printer Type | Workgroup printer - laser - monochrome |
| Number of Users | 1-3 users |
| Localisation | English, German, French, Italian, Spanish / Europe |
| Printer | |
| Print Speed | Up to 20 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) Up to 21 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| AirPrint Enabled | Yes |
| Max Resolution (B&W) | 600 x 600 dpi |
| Image Enhancement Technology | HP FastRes 600 |
| Language Simulation | PCLm, URF, PWG, PCLmS |
| Processor | |
| Processor | 500 MHz |
| RAM | |
| RAM Installed (Max) | 32 MB |
| Flash Memory | |
| Flash Memory | 16 MB |
| Media Handling | |
| Media Type | Envelopes, labels, plain paper, postcards |
| Media Size Class | A4/Letter |
| Max Media Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Min Media Size (Custom) | 105 mm x 148 mm |
| Max Media Size (Custom) | 216 mm x 355.6 mm |
| Media Sizes | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm) |
| Envelope Sizes | International DL (110 x 220 mm), International C5 (162 x 229 mm) |
| Media Weight | 65 g/m² - 120 g/m² |
| Media Weight (lbs) | 17 lbs - 32 lbs |
| Total Media Capacity | 150 sheets |
| Media Feeders | Input tray: 1 - 150 sheets - 216 x 297 mm Output tray: 1 - 100 sheets |
| Output Trays Capacity | 100 sheets |
| Duty Cycle | |
| Monthly Duty Cycle (max) | 8000 pages |
| Recommended Monthly Volume | 100 - 1000 pages |
| Networking | |
| Networking | Print server |
| Remote Management Protocol | SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SLP, DHCP |
| Security Protocols & Features | Apple Bonjour |
| Expansion / Connectivity | |
| Connections | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Setup poster |
| Consumables Included | 1 x toner cartridge (black) - up to 300 pages ISO/IEC 19752 |
| Compliant Standards | UL, TUV GS, BSMI, CCC, FCC, IEC 60825-1, FCC CFR47 Part 15 C, EN 60825-1, KC, EAC, EN 62479:2010, RCM, BIS, EN 61000-3-3:2013, EN 62311:2008, EN 61000-3-2:2014, IEC 62479:2010, IEC 62311:2007, FCC CFR47 Part 15 B Class B, EN 55032:2012, RSS-102 Issue 5, SIRIM, RSS-247 Issue 1, FCC CFR47 Part 15 E, ICES-003 issue 6, EN 62368-1:2014, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, CISPR 32:2012, EN 300 328 V2.1.1, UL 62368-1, IEC 60950-1:2005 (ed.2)+A1:2009+A2:2013, CISPR 32:2015, EN 55032:2015+AC:2016 Class B, RED 2014/53/EU, EN 55035:2017, Mercury-free, EN 301 893 V2.1.1, DE-UZ 205, EN 301 489-17 V3.2.0, IEC 62368-1: 2014, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013, EN 300 440-1 V2.1.1, EN 301 489-1 V2.2.3 |
| Power | |
| Power Device | Power supply - internal |
| Voltage Required | AC 100-240 V |
| Frequency Required | 50/60 Hz |
| Power Consumption Operational | 361 Watt |
| Power Consumption Stand by | 2.3 Watt |
| Power Consumption Sleep | 1 Watt |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | Linux, Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition, Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1 (64-bits), Windows 10 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2016 (64-bit), Apple macOS 10.13, Apple macOS 10.14, Apple macOS 10.15 |
| Environmental Standards | |
| Blue Angel | Yes |
| ENERGY STAR | Yes |
| ENERGY STAR Version | 3.0 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 15 °C |
| Max Operating Temperature | 32.5 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% |
| Sound Emission (Idle) | 16 dBA |
| Sound Emission (Operating) | 48 dBA |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 34.6 cm |
| Depth | 18.9 cm |
| Height | 15.9 cm |
| Weight | 3.8 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 37.8 cm |
| Depth (Shipping) | 19.8 cm |
| Height (Shipping) | 22.2 cm |
| Weight (Shipping) | 4.8 kg |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Printer Type | Workgroup printer - laser - monochrome |
| Print Speed | Up to 20 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) Up to 21 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| AirPrint Enabled | Yes |
| Max Resolution (B&W) | 600 x 600 dpi |
| Language Simulation | PCLm, URF, PWG, PCLmS |
| Processor | 500 MHz |
| RAM Installed (Max) | 32 MB |
| Media Type | Envelopes, labels, plain paper, postcards |
| Media Size Class | A4/Letter |
| Max Media Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Min Media Size (Custom) | 105 mm x 148 mm |
| Max Media Size (Custom) | 216 mm x 355.6 mm |
| Media Sizes | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm) |
| Media Weight | 65 g/m² - 120 g/m² |
| Total Media Capacity | 150 sheets |
| Media Feeders | Input tray: 1 - 150 sheets - 216 x 297 mm Output tray: 1 - 100 sheets |
| Output Trays Capacity | 100 sheets |
| Monthly Duty Cycle (max) | 8000 pages |
| Networking | Print server |
| Remote Management Protocol | SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SLP, DHCP |
| Security Protocols & Features | Apple Bonjour |
| Connections | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B |
| Consumables Included | 1 x toner cartridge (black) - up to 300 pages ISO/IEC 19752 |
| Compliant Standards | UL, TUV GS, BSMI, CCC, FCC, IEC 60825-1, FCC CFR47 Part 15 C, EN 60825-1, KC, EAC, EN 62479:2010, RCM, BIS, EN 61000-3-3:2013, EN 62311:2008, EN 61000-3-2:2014, IEC 62479:2010, IEC 62311:2007, FCC CFR47 Part 15 B Class B, EN 55032:2012, RSS-102 Issue 5, S |
| Power Device | Power supply - internal |
| Frequency Required | 50/60 Hz |
| Power Consumption Operational | 361 Watt |
| Power Consumption Stand by | 2.3 Watt |
| Power Consumption Sleep | 1 Watt |
| OS Required | Linux, Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition, Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1 (64-bits), Windows 10 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2016 (64-bit), Apple macOS 10.13, Apple macOS 10.14, Apple macOS 10.15 |
| ENERGY STAR | Yes |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Min Operating Temperature | 15 °C |
| Max Operating Temperature | 32.5 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% |
| Sound Emission (Idle) | 16 dBA |
| Sound Emission (Operating) | 48 dBA |
| Width | 34.6 cm |
| Depth | 18.9 cm |
| Height | 15.9 cm |
| Weight | 3.8 kg |
| Width (Shipping) | 37.8 cm |
| Depth (Shipping) | 19.8 cm |
| Height (Shipping) | 22.2 cm |
| Weight (Shipping) | 4.8 kg |
| Image Enhancement Technology | HP FastRes 600 |
| Localisation | English, German, French, Italian, Spanish / Europe |
| Envelope Sizes | International DL (110 x 220 mm), International C5 (162 x 229 mm) |
| Recommended Monthly Volume | 100 - 1000 pages |
| Blue Angel | Yes |
| Media Weight (lbs) | 17 lbs - 32 lbs |
| Number of Users | 1-3 users |
| Flash Memory | 16 MB |
| Voltage Required | AC 100-240 V |
| Included Accessories | Setup poster |
| ENERGY STAR Version | 3.0 |
| Тегло | 4.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цветен печат | Черно-бял |
| Максимален формат | A4 |
| Скорост на печат (ppm) | 20 |
| Резолюция на печат | 600x600 |
| Свързаност | USB |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Двустранен печат | Не |
| Капацитет на тавата (sheets) | 150 |
| Месечно натоварване (pages) | 8000 |
| Памет (MB) | 128 |
| Дисплей | LED |
| AirPrint поддръжка | Да |
| Тегло | 4.80кг |
HP LaserJet M110w – Компактен моно лазерен принтер с безжична връзка
Получете бърз и надежден черно-бял печат с HP LaserJet M110w. Създаден за дома или малкия офис, този компактен принтер осигурява отчетлив печат с резолюция 600x600 dpi при скорост до 20 страници в минута, с вграден Wi-Fi и Bluetooth LE за лесно настройване и мобилен печат.
Ключови Предимства
- Бърз печат — До 20 ppm за бързо отпечатване на документи.
- Безжична свобода — Wi-Fi и Bluetooth LE позволяват печат от смартфони, таблети и лаптопи без кабели.
- Икономия на място — Компактният дизайн се побира лесно на бюро или рафт.
- Лесна настройка — Проста USB или безжична връзка с приложението HP Smart.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на печат | Моно лазер |
| Скорост на печат | До 20 ppm (A4) |
| Резолюция на печат | 600 x 600 dpi |
| Капацитет на тавата | 150 листа |
| Свързаност | USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth LE |
| Месечно натоварване | До 8 000 страници |
| Дисплей | LED |
| Двустранен печат | Ръчен |
Какво има в кутията
- Принтер HP LaserJet M110w
- Предварително инсталиран тонер касета
- Захранващ кабел
- Плакат за настройка
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














