- HP_INC.

Цена
€66 88 / 130 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 932XL - High Yield - black - original - ink cartridge
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Print up to 2.5 times as many black pages
- Say it best with original HP ink and paper
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Shipping Weight | 90 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 1000 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet 6100 ePrinter, 6600 H711a, 6700 Premium H711n, 7110 Wide Format ePrinter, 7510 Wide Format, 7610 Wide Format, 7612 Wide Format |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Marketing Description | Print with professional quality page after page. Bring laser-quality black text to your documents and marketing materials, and easily recycle your cartridges. |
| Marketing Description | Print with professional quality page after page. Bring laser-quality black text to your documents and marketing materials, and easily recycle your cartridges. |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 90 g |
| Colour | Black (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Yield | Up to 1000 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet 6100 ePrinter, 6600 H711a, 6700 Premium H711n, 7110 Wide Format ePrinter, 7510 Wide Format, 7610 Wide Format, 7612 Wide Format |
| Yield | Up to 1000 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet 6100 ePrinter, 6600 H711a, 6700 Premium H711n, 7110 Wide Format ePrinter, 7510 Wide Format, 7610 Wide Format, 7612 Wide Format |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Shipping Weight | 90 g |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 1000 |
| Обем (ml) | 17.5 |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8000 серия |
| OEM код | CN053AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно (черно) |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.09кг |
Оригинален мастилен касет HP 932XL – Черен, Висок капацитет, 1000 страници
Подобрете продуктивността на офиса си с оригиналния черен мастилен касет HP 932XL. Проектиран за HP Officejet принтери, този касет с висок капацитет осигурява до 1000 страници с ясен, професионален черен текст и графики, намалявайки честотата на смяна и разходите за страница.
Ключови Предимства
- Висок капацитет – Отпечатва до 1000 страници с един касет, идеален за натоварени офиси.
- Оригинално качество HP – Надежден и постоянен резултат с остър черен текст и гладки графики.
- Лесен монтаж – Проста и чиста инсталация за секунди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 1000 |
| OEM код | CN053AE |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8000 серия |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно (черно) |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинален черен мастилен касет HP 932XL
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






