- HP_INC.

Цена
€57 00 / 111 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 953XL - 18 ml - High Yield - yellow - original - blister - ink cartridge - for Officejet Pro 77XX, 82XX, 87XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Shipping Weight | 63 g |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Yellow (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 18 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Packaging Type | Blister |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 63 g |
| Colour | Yellow (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 18 ml |
| Colour | Yellow (pigmented) |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Capacity | 18 ml |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Shipping Weight | 63 g |
| Packaging Type | Blister |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Packaging Type | Blister |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 1 600 страници |
| Обем (ml) | 10.5 мл |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | F6U18AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.06кг |
HP 953 XL Жълт Мастилен Касет – Висок Капацитет, Надежден Печат
Печатайте до 1 600 ярко жълти страници с този оригинален HP 953 XL касет. Проектиран за HP OfficeJet Pro принтери, той осигурява последователно, професионално качество на цветния печат, като намалява честотата на смяна.
Ключови Предимства
- Висок страничен добив — до 1 600 страници на касет, минимизира прекъсванията.
- Оригинално HP качество — гарантира надеждна работа и ярки, резки отпечатъци.
- Лесен монтаж — бърз и чист монтаж за секунди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Жълт |
| Страничен добив | 1 600 страници |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип | Оригинална |
| OEM код | F6U18AE |
Какво има в кутията
- 1 x HP 953 XL Жълт Мастилен Касет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





