- HP_INC.

Цена
€188 67 / 369 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


HP 331X - High Yield - black - original - toner cartridge (W1331X) - for Laser 408dn, MFP 432fdn
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 35 cm x 20.1 cm x 15.9 cm / 0.99 kg |
| Shipping Width | 35 cm |
| Shipping Depth | 20.1 cm |
| Shipping Height | 15.9 cm |
| Shipping Weight | 1.51 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 15000 pages ISO/IEC 19752 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Laser 408dn, MFP 432fdn |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Marketing Description | HP original laser toner cartridges produce high-quality black text and graphics documents. Maintain productivity with easy-to-manage reliable cartridges. |
| Marketing Description | HP original laser toner cartridges produce high-quality black text and graphics documents. Maintain productivity with easy-to-manage reliable cartridges. |
| Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Yield | Up to 15000 pages ISO/IEC 19752 |
| Printing Technology | Laser |
| Colour | Black |
| Compatible with | HP Laser 408dn, MFP 432fdn |
| Yield | Up to 15000 pages ISO/IEC 19752 |
| Printing Technology | Laser |
| Compatible with | HP Laser 408dn, MFP 432fdn |
| Included Qty | 1-pack |
| Shipping Width | 35 cm |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Depth | 20.1 cm |
| Shipping Width | 35 cm |
| Shipping Height | 15.9 cm |
| Shipping Depth | 20.1 cm |
| Shipping Weight | 1.51 kg |
| Shipping Height | 15.9 cm |
| Shipping Weight | 1.51 kg |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 35 cm x 20.1 cm x 15.9 cm / 0.99 kg |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Included Qty | 1-pack |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 35 cm x 20.1 cm x 15.9 cm / 0.99 kg |
| Тегло | 1.51кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 9 000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M607, M608, M609, MFP M631, M632, M633 |
| OEM код | W1331X |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 190 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 1.51кг |
HP 331X High Yield Оригинален черен лазерен тонер касета
Максимизирайте продуктивността си с оригиналната HP 331X High Yield черна лазерна тонер касета. Създадена за HP LaserJet принтери, тя осигурява ясен, остър черен текст и надеждна работа страница след страница.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатвайте до 9 000 страници с една касета, намалявайки честотата на смяна и цената на страница.
- Оригинално HP качество — Гарантира постоянно качество на печат, надеждна работа и предпазва принтера от повреди.
- Екологичен — Програмата за рециклиране на HP улеснява намаляването на отпадъците.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (страници) | 9 000 страници |
| Цвят | Черен |
| Тип | Оригинален |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M607, M608, M609, MFP M631, M632, M633 |
Какво има в кутията
- HP 331X High Yield черна оригинална лазерна тонер касета
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









