- HP

| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise M611, M612, MFP M634, MFP M635, MFP M636 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25 200 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€449 77 / 879 67 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Designed to work the first time, every time
Be assured that original HP cartridges will consistently deliver quality results and premium performance. - Quality prints you can take pride in
Experience premium print quality with original HP cartridges designed for vibrant color, crisp text, and rich blacks for big impact. - Page Maximizer technology
Get the most from your cartridge with Page Maximizer technology that manages efficient toner use and cartridge performance. - Consistent results from page to page
Count on consistent results - from page to page and cartridge to cartridge. - Intelligent print gauge technology
Intelligently track toner levels with print gauge technology to help ensure you get the pages you paid for.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 2 kg |
| Shipping Width | 38 cm |
| Shipping Depth | 18 cm |
| Shipping Height | 28.7 cm |
| Shipping Weight | 2.71 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| HP Sub-brand | LaserJet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 25200 pages ISO/IEC 19752 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP LaserJet Enterprise M611dn, M611x, M612dn, M612x, MFP M634z, MFP M635fht, MFP M635h, MFP M636fh HP LaserJet Enterprise Flow MFP M634h, MFP M635z, MFP M636z |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 13 500 страници |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M607 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M608 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M609 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise MFP M631 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise MFP M632 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633 |
| OEM код | W1470X |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 100 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 2.71кг |
Консуматив, HP 147X High Yield Black LaserJet Toner Cartridge (W1470X)
Максимизирайте продуктивността си с оригинален тонер касета HP 147X High Yield Black LaserJet. Проектирана за HP LaserJet Enterprise принтери, тази касета осигурява до 13 500 страници с ясен черен текст и графики, намалявайки честотата на смяна и разходите за страница.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатвайте до 13 500 страници с една касета, минимизирайки прекъсванията и увеличавайки времето за работа.
- Оригинално качество HP — Надежден и постоянен резултат с остър черен текст и гладки графики, подкрепен от гаранцията на HP.
- Лесен монтаж — Проста и чиста подмяна на касетата, която ви връща към печат за секунди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип касета | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 13 500 страници |
| OEM код | W1470X |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
Какво има в кутията
- HP 147X High Yield Black LaserJet Toner Cartridge (W1470X)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




