- BEURER

Цена
€24 67 / 48 25 лв
с ДДС
В Наличност
Слуховите усилватели са устройства, които помагат на хората да чуват по-добре.
Това се случва посредством усилване и предаване на звука към ухото.Тези устройства нито могат да предотвратят, нито да облекчат органично причинената загуба на слух.Усилвателят ви помага да чувате звуците около вас по-добре: при разговор, при гледане на телевизия, слушане на музика, разходка в природата и тн.Този уред има следните характеристики: удобен за носене поради ергономичната си форма; регулиране на нивото на звук по всяко време; 3 размера тапи за слушалката; в комплекта има включена батерия и резервна батерия; тегло прибл.6 гр; размери на уреда 40 x 40 x 10 мм.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Честотен обхват, Hz | 100 - 6000 Hz |
| Входен обхват, dB | 128 dB |
| Усилване, dB | 40 dB |
| Функции | Low-noise rendering; Amplifies the volume of all sounds indoors and outdoors |
| Приставки | 3 attachments to individually adjust to the ear canal |
| Батерия | 2 x 1.4 V PR48 batteries |
| Цвят | Nude |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Честотен обхват, Hz | 100 - 6000 Hz |
| Входен обхват, dB | 128 |
| Усилване, dB | 40 |
| Функции | Да |
| Батерия | Да |
| Цвят | Nude |
| Подкатегория | Уреди за здравето |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Стил | Зад ухото (BTE) |
| Максимална изходна мощност (OSPL90) (dB) | 128 dB |
| Честотен обхват (Hz) | 100 – 6000 Hz |
| Тип батерия | Размер 13 |
| Брой канали (count) | 1 |
| Bluetooth | Не |
| Шумопотискане | Не |
| Потискане на обратна връзка | Не |
| Маскиране на тинитус | Не |
| Брой програми (count) | 1 |
| Цвят | Бежов |
| Тегло | 0.10кг |
Слухов усилвател Beurer HA 50 – По-ясен звук всеки ден
Подобрете ежедневните си разговори със слуховия усилвател Beurer HA 50. Предназначен за лека до умерена загуба на слуха, той осигурява до 40 dB усилване и максимална изходна мощност от 128 dB, за да чувате по-ясно без усилие.
Ключови Предимства
- Лесен за употреба — Прост бутон за включване/изключване и контрол на силата на звука.
- Удобно носене — Лек дизайн зад ухото с ушна вложка за цял ден.
- Дискретен и надежден — Качество Beurer за постоянна производителност в компактен, хипоалергенен корпус.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Честотен обхват | 100 – 6000 Hz |
| Макс. усилване | 40 dB |
| Макс. изходна мощност (OSPL90) | 128 dB |
| Стил | Зад ухото (BTE) |
| Тип батерия | Размер 13 |
Какво има в кутията
- Слухов усилвател Beurer HA 50
- Ушна вложка (размер S/M/L)
- 3 x батерии размер 13
- Ръководство за употреба
- Калъф за съхранение
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






