  • : LS32BG750NPXEN-14
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип на екранаLCD
Технология на дисплеяАктивна TFT матрица
Дължина на диагонала на екрана32"
Вид матрицаVA
Тип на резбатаDot Pitch
Големина на точката0.1845 мм
Поддържани цветове1.0B
Максимална резолюция3840x2160
Максимална скорост на видео-опресняване165 Hz
Яркост350 cd/m^2
Контраст1 000 000 : 1
Макс. хоризонтален ъгъл178 °
Макс. вертикален ъгъл178 °
Време за реакция1 ms
HDMI2 (HDMI (Type A))
Изображение - съотношение на размерите16:9
DisplayPort1
Тип захранванеЗахранващ адаптер
Разположение на захранванетоВъншно
Максимална входна честота60 Hz
Максимално входно напрежение240 V
Минимална входна честота50 Hz
Минимално входно напрежение100 V
Вградени устройстваLight Sensor
Включени кабелиЗахранващ кабел
DisplayPort кабел
Включени аксесоариРъководство за употреба
Видове монтажДесктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел100x100mm
Съвместими стандарти за мониторVESA FDMI
Външен цвятЧерен
Макс. влажност на околния въздух80 %
Мин. работна влажност на въздуха10 %
Номинално тегло6.7 кг
Тегло8.6 кг
Динамичен контрастMega DCR
Консумирана енергия при работа33.2 W
Максимална температура на околната среда40 °C
Минимална температура на околната среда10 °C
Радиус на кривата1000R
Цветова гамаDCI-P3 95%
Слушалки1 (3.5 мм мини жак)
Многоканален прегледPicture-in-Picture (PIP)
USB 3.02 (USB 3.0 (type A))
Тегло7.00кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)32
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)165
Време за реакция (ms)1ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR2000
Adaptive SyncFreeSync Premium Pro
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностАудио изход
СвързаностUSB 3.0
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
Тегло7.00кг
Samsung Odyssey G7 32" UHD Извит Гейминг Монитор
Потопете се в действието с извития гейминг монитор Samsung Odyssey G7 32" UHD. С кривина 1000R, честота на опресняване 165Hz и време за реакция 1ms, той осигурява ултра-гладки и реалистични визуални ефекти за конкурентно гейминг.
Ключови Предимства
  • Изключително бърза производителност — Честота 165Hz и време за реакция 1ms GTG елиминират замъгляването и забавянето.
  • Ергономичен дизайн — Накланяне, завъртане, пивот и регулиране на височината (120mm) за комфортно гледане.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран32"
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване165 Hz
Време за реакция1ms (GTG)
HDR поддръжкаHDR2000
СвързаностDisplayPort, HDMI, USB 3.0, Аудио изход
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа (120mm)
USB хъбДа (2x USB 3.0)
Какво има в кутията
  • Монитор Samsung Odyssey G7 32"