КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-750BA4
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88.7%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 8Molex x 44+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418988936
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88.7%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418988936
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
ЕФЕКТИВНОСТ: 88.7%
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ЕФЕКТИВНОСТ: 88.7%
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 4 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 8 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Solid-state capacitor |
| ДРУГИ | Double Forward + APFC+LLC+DC-DC |
| ДРУГИ | Full Japanese Aluminum Electrolytic Capacitor |
| ДРУГИ | OVP,OCP,OPP, UVP, SCP,Lightning Protection |
| ДРУГИ | Single +12v Output,The Output Of +12v Loading Can Be Rated As 100% Of The Total Power |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88.7% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Тегло | 2.91кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 750 |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 8 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 140 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.91кг |
1stPlayer NGDP750 750W ATX 3.1 / PCI-E 5.1 захранване – 80 PLUS Gold
Захранете своята гейминг конфигурация от ново поколение с 1stPlayer NGDP750 – 750W захранване, създадено по стандартите ATX 3.1 и PCI-E 5.1. С вграден 12VHPWR конектор и 80 PLUS Gold сертификат, то осигурява стабилно и чисто захранване за най-новите видеокарти и процесори, като същевременно намалява сметките за ток.
Ключови Предимства
- Напълно модулни кабели – Използвайте само нужните кабели за чист монтаж и подобрен въздушен поток.
- 120 мм тих вентилатор с Zero RPM режим – Интелигентният вентилатор остава изключен при нисък товар за безшумна работа и се включва само когато е необходимо.
- Надеждна защита – OVP, OCP, OPP, SCP и OTP предпазват компонентите ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Мощност | 750 W |
| SATA конектори | 8 |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина | 140 mm |