- HAMA

Материал на тръбата: Метал
Диаметър на тръбата: 5.5см
Модел: статив с 3 крачета
Монтаж: Преносим
Вид плат: PVC
Дебелина на екрана: 380 µm
Формат: 1:1
Размери: 180 x 180 см
Прожекционна площ: 180 x 180 cm
Диагонал на проекция: 255см
Черна лента: 0 см
Тегло: 9 кг
Мобилен екран за мултимедиен проектор с компактни рамери, подходящ за презентации, семинари, обучение.
Бяла повърхност за висококачествено изображение.
Подходящ за напълно тъмно помещение.
Бял PVC екран за много фин контраст, подходящ за напълно тъмно помещение.
Бърза настройка и демонтаж на екрана за няколко секунди
Удобно оформена пластмасова дръжка със заключващ лост
Може да се прибира и транспортира по начин, който пести място
черна, непрозрачна задна страна
Материал на тръбата: Метал
Диаметър на тръбата: 5.5см
Модел: статив с 3 крачета
Монтаж: Преносим
Вид плат: PVC
Дебелина на екрана: 380 µm
Формат: 1:1
Размери: 180 x 180 см
Прожекционна площ: 180 x 180 cm
Диагонал на проекция: 255см
Черна лента: 0 см
Тегло: 9 кг
Мобилен екран за мултимедиен проектор с компактни рамери, подходящ за презентации, семинари, обучение.
Бяла повърхност за висококачествено изображение.
Подходящ за напълно тъмно помещение.
Бял PVC екран за много фин контраст, подходящ за напълно тъмно помещение.
Бърза настройка и демонтаж на екрана за няколко секунди
Удобно оформена пластмасова дръжка със заключващ лост
Може да се прибира и транспортира по начин, който пести място
черна, непрозрачна задна страна
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип екран | Ръчен |
| Размер на екрана | 180 x 180 см |
| Захващане | Статив |
| Формат екран | 1:1 |
| С дистанционно управление | Не |
| Включено дистанционно у-во | Не |
| Диагонал | 255 cm |
| Тегло | 9.76кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип екран | Преносим |
| Монтаж | Статив |
| Съотношение на страните | 1:1 |
| Диагонал (inch) | 70.9 |
| Ширина (cm) | 180 |
| Височина (cm) | 180 |
| Коефициент на отражение (count) | 1.0 |
| Цвят | Бял |
| Дистанционно управление | Не |
| Ъгъл на видимост (°) | 160 |
| Тегло (kg) | 5.5 |
| Тегло | 9.76кг |
Мобилен екран на стойка 180x180 cm, 2 в 1, комплект, 21573
Този универсален мобилен комплект екран на стойка предлага голяма зона за прожекция 180x180 cm, идеална за презентации, открити кина или събития. Включеният статив осигурява бърз монтаж и преносимост, което го прави отлично решение за професионалисти и любители на забавленията в движение.
Ключови Предимства
- Преносим и компактен — Лек дизайн с калъф за лесен транспорт и съхранение.
- Бърз монтаж — Стативът позволява бързо сглобяване и регулиране на височината без инструменти.
- Универсална употреба — Подходящ както за предна, така и за задна прожекция, съвместим с повечето проектори.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 180 x 180 cm |
| Съотношение на страните | 1:1 |
| Тип екран | Преносим |
| Монтаж | Статив |
| Цвят | Бял |
| Тегло | Прибл. 5.5 кг |
Какво има в кутията
- Екран със статив
- Калъф за пренасяне
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















