- HAMA

Материал: Метал
Механика: Пружинен балансьор
Монтаж: Преносим
Вид плат: PVC
Дебелина на плата 380 µm
Стандартен формат 1:1
Ширина x Дължина 125 x 125 см
Прожекционна площ 125 x 125 cm
Диагонал на проекция 177см
Тегло 6 кг
Мобилен екран за първокласни презентации за бизнес и обучение, идеален за всички конвенционални типове фронтална проекция.
Бял PVC параван за уникален блясък на цветовете и най-фино контрастно богатство за помещения, които трябва да бъдат затъмнени
Преносим трипод екран с размери 125 см х 125 см - Формат 1:1
Черна метална тръба с диаметър прибл. 5,5 см
Бърза настройка и демонтаж на екрана и стойка за няколко секунди
Удобно оформена пластмасова дръжка със заключващ лост
Стабилен статив с неплъзгащи се пластмасови капачки за крачета
Може да се прибира и транспортира по начин, който пести място
Черна, непрозрачна задна страна
Материал: Метал
Механика: Пружинен балансьор
Монтаж: Преносим
Вид плат: PVC
Дебелина на плата 380 µm
Стандартен формат 1:1
Ширина x Дължина 125 x 125 см
Прожекционна площ 125 x 125 cm
Диагонал на проекция 177см
Тегло 6 кг
Мобилен екран за първокласни презентации за бизнес и обучение, идеален за всички конвенционални типове фронтална проекция.
Бял PVC параван за уникален блясък на цветовете и най-фино контрастно богатство за помещения, които трябва да бъдат затъмнени
Преносим трипод екран с размери 125 см х 125 см - Формат 1:1
Черна метална тръба с диаметър прибл. 5,5 см
Бърза настройка и демонтаж на екрана и стойка за няколко секунди
Удобно оформена пластмасова дръжка със заключващ лост
Стабилен статив с неплъзгащи се пластмасови капачки за крачета
Може да се прибира и транспортира по начин, който пести място
Черна, непрозрачна задна страна
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип екран | Ръчен |
| Размер на екрана | 125 x 125 см |
| Захващане | Статив |
| Формат екран | 1:1 |
| С дистанционно управление | Не |
| Включено дистанционно у-во | Не |
| Диагонал | 117 cm |
| Тегло | 7.14кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип екран | Преносим |
| Монтаж | Статив |
| Съотношение на страните | 1:1 |
| Диагонал (inch) | 70 инча |
| Ширина (cm) | 125 см |
| Височина (cm) | 125 см |
| Коефициент на отражение (count) | 1.0 |
| Цвят | Матово бял |
| Дистанционно управление | Не |
| Ъгъл на видимост (°) | 160° |
| Тегло (kg) | 4.5 кг |
| Тегло | 7.14кг |
Мобилен 2 в 1 екран за проектор 125x125 см със стойка – Hama 21575
Преносимият екран Hama 21575 ви позволява да провеждате презентации или да гледате филми навсякъде – бързо и лесно. Здравата стативна стойка и матовобялата повърхност 125x125 см осигуряват ясна и контрастна картина както на закрито, така и на открито.
Ключови Предимства
- Преносим и бърз монтаж – Леката стативна стойка се сгъва компактно и се настройва за секунди.
- 2 в 1 дизайн – Използвайте като самостоятелен екран на пода или свалете рамката за окачване на стена.
- Матово бяла повърхност – Осигурява широки ъгли на видимост и отлично възпроизвеждане на цветовете.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 125 x 125 см |
| Съотношение на страните | 1:1 |
| Диагонал | 70 инча |
| Коефициент на отражение | 1.0 |
| Ъгъл на видимост | 160° |
| Тегло | 4.5 кг |
| Цвят | Матово бял |
| Монтаж | Статив |
Какво има в кутията
- Екран с рамка
- Стативна стойка
- Чанта за носене
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















