- VCom

Цена
€12 19 / 23 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: VCOM
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CUE18
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0USB 2.0SD/TF Card ReaderUSB 3.1 Type-C
ДЪЛЖИНА: 0.15 m
ЦВЯТ: Син
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: HDMI 4K@30Hz (Required source DP1.4)PD3.0 100WSD an TF2.0 (Only 1 card reading)Aluminium Shell
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182246966
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CUE18
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0USB 2.0SD/TF Card ReaderUSB 3.1 Type-C
ДЪЛЖИНА: 0.15 m
ЦВЯТ: Син
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: HDMI 4K@30Hz (Required source DP1.4)PD3.0 100WSD an TF2.0 (Only 1 card reading)Aluminium Shell
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182246966
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: VCOM
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CUE18
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0USB 2.0SD/TF Card ReaderUSB 3.1 Type-C
ДЪЛЖИНА: 0.15 m
ЦВЯТ: Син
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: HDMI 4K@30Hz (Required source DP1.4)PD3.0 100WSD an TF2.0 (Only 1 card reading)Aluminium Shell
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182246966
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CUE18
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0USB 2.0SD/TF Card ReaderUSB 3.1 Type-C
ДЪЛЖИНА: 0.15 m
ЦВЯТ: Син
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: HDMI 4K@30Hz (Required source DP1.4)PD3.0 100WSD an TF2.0 (Only 1 card reading)Aluminium Shell
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182246966
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Type-C Docking Station |
| КОНЕКТОР 1 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 2 | SD/TF Card Reader |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.0 |
| КОНЕКТОР 2 | USB 2.0 |
| ДЪЛЖИНА | 0.15 m |
| ЦВЯТ | Син |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Aluminium Shell |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HDMI 4K@30Hz (Required source DP1.4) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PD3.0 100W |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | SD an TF2.0 (Only 1 card reading) |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Максимум външни дисплеи (count) | 1 |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (W) | 100 |
| Видео изходи | HDMI |
| Ethernet | Без |
| USB-A портове (count) | 3 |
| USB-C портове (count) | 1 |
| Четец за карти | Да |
| Аудио изход | Не |
| Цвят | Черен |
| Външен захранващ адаптер | Не |
| Тегло | 0.06кг |
VCom CUE18 7-в-1 USB-C докинг станция с 100W PD
Разширете възможностите на вашия лаптоп с VCom CUE18 7-в-1 USB-C докинг станция. С поддръжка на 100W Power Delivery pass-through, HDMI изход и множество USB портове, този компактен хъб ви позволява да свързвате периферни устройства, дисплеи и карти памет едновременно, докато зареждате лаптопа си.
Ключови Предимства
- 100W Power Delivery — Зареждайте лаптопа си с пълна скорост през USB-C, докато използвате всички портове.
- 4K HDMI изход — Свържете външен монитор или телевизор за впечатляващо изображение с резолюция до 4K.
- Разнообразие от портове — Включва USB 3.0, USB 2.0, SD и TF слотове за всичките ви устройства.
- Компактен и преносим — Лек дизайн, който лесно се побира в чантата ви за продуктивност в движение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Видео изходи | HDMI |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (W) | 100 |
| USB-A портове (брой) | 3 |
| USB-C портове (брой) | 1 |
| Четец за карти | Да |
| Ethernet | Без |
| Аудио изход | Не |
| Цвят | Черен |
| Външен захранващ адаптер | Не |
Какво има в кутията
- VCom CUE18 Докинг станция
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










