- APPLE

Цена
€84 90 / 166 05 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Таблети |
| Съвместимост | iPad Pro 12.9" (3rd/4th/5th/6th generation), iPad Pro 11" (1st/2nd/3rd/4th generation), iPad Air (4th/5th generation), iPad (10th generation), iPad mini (6th generation) |
| Тип на свързване | Bluetooth, USB-C Connector |
| Приложение | Apple Pencil (USB-C) is perfect for taking notes, sketching, marking up documents, journalling and more. It delivers pixel-perfect precision, low latency and tilt sensitivity. So it’s as natural to use as a pencil. |
| Описание | Apple Pencil (USB-C) pairs and charges via a USB-C Charge Cable. It magnetically attaches to the side of iPad for storage. |
| Функции | Apple Pencil (USB-C) supports Apple Pencil hover when used with iPad Pro 12.9-inch (6th generation) and iPad Pro 11-inch (4th generation). |
| Бутони | - |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Length: 155 mm, Diameter: 8.9 mm |
| Тегло, g | 20.5 g |
| Други | System Requirements: iPadOS 17.1.1 or later |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Accessories |
| Предназначен за | Таблети |
| Предназначен за | Таблети |
| Тип на свързване | Bluetooth + USB-C |
| Бутони | Не |
| Бутони | Не |
| Приложение | за дома |
| Цвят | White |
| Цвят | White |
| Тип на свързване | Bluetooth + USB-C |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Accessories |
| Тегло | 0.11кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип стилус | Активен |
| Съвместимост | iPad |
| Материал на върха | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Чувствителност на натиск | Не |
| Нива на натиск (levels) | 0 |
| Защита от дланта | Да |
| Поддръжка на наклон | Да |
| Живот на батерията (h) | 12 |
| Тип зареждане | USB-C |
| Тегло (g) | 20.5 g |
| Тегло | 0.11кг |
Apple Pencil (USB-C) – Прецизен стилус за iPad
С Apple Pencil (USB-C) ще се насладите на пикселна точност и ниска латентност. Идеален е за писане на бележки, скициране и анотиране на документи, осигурявайки естествено усещане при писане върху съвместими iPad модели.
Ключови Предимства
- Пикселна точност — Перфектен за детайлна работа като рисуване, писане на бележки и анотиране.
- Ниска латентност — Почти мигновен отговор за естествено усещане при писане.
- USB-C зареждане — Удобно зареждане чрез USB-C кабел.
- Магнитно закрепване — Магнитно се закрепва към страната на съвместимите iPad за съхранение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | iPad (10-то поколение), iPad Air (4-то поколение и по-нови), iPad Pro (11-инчов 1-во поколение и по-нови, 12.9-инчов 3-то поколение и по-нови), iPad mini (5-то поколение и по-нови) |
| Тип зареждане | USB-C |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 20.5 g |
| Чувствителност на натиск | Не |
| Защита от дланта | Да |
| Поддръжка на наклон | Да |
Какво има в кутията
- Apple Pencil (USB-C)
- USB-C кабел за зареждане
- Резервен връх
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






