- VERBATIM

Цена
€6 34 / 12 40 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Вид | Аlkaline |
| Презареждане | - |
| Напрежение, V | 1.5 V |
| Размери | Height: 44.5 mm, Diameter: 10.5 mm |
| Тегло, g | 11 g |
| Други | Operating Temperature: -18°C~50°C, Pack Size: 24 |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Обща употреба |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Подкатегория | Алкални батерии |
| Вид | Аlkaline |
| Вид | Аlkaline |
| Презареждане | Не |
| Презареждане | Не |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Подкатегория | Алкални батерии |
| Тегло | 0.28кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 1.5 |
| Технология | Алкална |
| Дължина (mm) | 44.5 |
| Ширина (mm) | 10.5 |
| Височина (mm) | 10.5 |
| Тегло (kg) | 0.011 |
| Тегло | 0.28кг |
Батерия Verbatim Alkaline AAA 24 бр. (Кутия)
Надеждна енергия за вашите ежедневни устройства. Тази опаковка от 24 бр. Verbatim AAA алкални батерии осигурява дълготрайна работа за дистанционни управления, играчки, фенерчета и други. Запасете се и никога не оставайте без захранване, когато имате нужда.
Ключови Предимства
- Дълъг срок на съхранение — До 7 години, за да имате винаги резервен комплект.
- Дизайн против изтичане — Усъвършенствана конструкция предпазва устройствата ви.
- Екологични — Без живак и кадмий, съобразени с екологичните стандарти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | AAA (LR03) |
| Химия | Алкална |
| Количество | 24 броя |
| Напрежение | 1.5 V |
| Опаковка | Кутия |
Какво има в кутията
- 24 x Verbatim AAA алкални батерии
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






