- VERBATIM

Цена
€5 07 / 9 92 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Вид | NiMH |
| Презареждане | yes |
| Напрежение, V | 1.2 V |
| Размери | AAA |
| Други | Operating Temperature: Charge 0°C~45°C, Discharge -20°C~60°C; Storage Temperature: -20°C~ 35°C; Operating Humidity: 55 ± 20% RH; Battery Nominal capacity (mAh): 950; Pack Size: 4 |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Обща употреба |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Подкатегория | Акумулаторни батерии |
| Вид | NiMH |
| Вид | NiMH |
| Презареждане | Да |
| Презареждане | Да |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Подкатегория | Акумулаторни батерии |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 1.2 |
| Капацитет (Ah) | 0.8 |
| Технология | Ni-MH |
| Дължина (mm) | 44.5 |
| Ширина (mm) | 10.5 |
| Височина (mm) | 10.5 |
| Тегло (kg) | 0.011 |
| Тегло | 0.06кг |
Verbatim Акумулаторни AAA батерии (4 бр.) – HR03
Захранвайте ежедневните си устройства с акумулаторни AAA батерии Verbatim. Този комплект от 4 броя предлага надеждна и дълготрайна работа за дистанционни управления, играчки, фенерчета и други. Спестете пари и намалете отпадъците, като ги презареждате стотици пъти.
Ключови Предимства
- Акумулаторни и икономични — Могат да се презареждат до 1000 пъти, намалявайки разходите за смяна на батерии.
- Нисък саморазряд — Задържат заряда до 12 месеца, когато не се използват, готови са, когато ви трябват.
- Универсална употреба — Идеални за устройства с високо потребление като цифрови фотоапарати, геймърски контролери и преносима електроника.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | AAA (HR03) |
| Химия | Ni-MH |
| Напрежение | 1.2V |
| Капацитет | 800 mAh |
| Брой в опаковка | 4 |
| Цикли на зареждане | До 1000 |
Какво има в кутията
- 4 x Verbatim AAA акумулаторни батерии
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






