- Garmin

Безплатна Доставка


УЛОВЕТЕ С ПРЕЦИЗНОСТ. ИЗПЪЛНЯВАЙТЕ СЪС СЪВЪРШЕНСТВО.
Най-важната информация за балистичните изчисления е скоростта на проектила. Хронографът е най-добрият инструмент за тази работа. Независимо дали зареждате ръчно за дистанция или стрели за лов, хронографът Xero C1 Pro предоставя данните за скоростта, от които се нуждаете, за да усъвършенствате уменията си.
Измервайте скоростта на проектила от 100 fps до 5000 fps. | Дизайнът с бутони е лесен за използване. | Сдвоете с приложението за смартфон ShotView™, за да проследявате изстрелите си, да измервате отклонението и други. | Създаден е да издържа на с водоустойчив рейтинг IPX7. | Компактният дизайн се побира в задния Ви джоб и е лесен за настройка. | Животът на батерията е до 2000 изстрела или до 6 часа и Ви дава достатъчно време за стрелба. |

НАДЕЖДНО ПРЕДСТАВЯНЕ |
РАЗНООБРАЗНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
ЛЕСЕН ЗА РАБОТА |
СПЕЦИАЛНО СЪЗДАДЕНО ПРИЛОЖЕНИЕ |
ЛЕСНА НАСТРОЙКА |
ПРЕЗАРЕЖДАЕМА БАТЕРИЯ |
ПОДДРЪЖКА НА СУПЕРСОРИ |
СЪЗДАДЕН ДА ИЗДЪРЖА |
ТОЧНОСТ |
Инженерните подобрения продължават и може да не са отразени в снимките, видеоклиповете и спецификациите.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 3,03" (77 mm) x 2,38" (60,5 mm) x 1,36" (34,44 mm) без статив; 5,1" (130 mm) x 4,5" (115 mm) x 5,5" (138,5 mm) със статив; |
| Размери | 3,03" (77 mm) x 2,38" (60,5 mm) x 1,36" (34,44 mm) без статив; 5,1" (130 mm) x 4,5" (115 mm) x 5,5" (138,5 mm) със статив; |
| Тегло | 105,6 гр. без статив; 161 гр. със статив; |
| Тегло | 105,6 гр. без статив; 161 гр. със статив; |
| Батерия | Вградена презареждаема литиево-йонна батерия; несменяема |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Живот на батерията | 2000 изстрела или до 6 часа |
| Размери на дисплея | 1,3" x 1,7" (33 mm x 44 mm), 2,2" диагонал (55 mm) |
| Тип на дисплея | Видима на слънчева светлина, трансфлективен, монохромен |
| Резолюция на дисплея | 240 x 320 пиксела |
| Памет | 50 сесии при максимум 100 изстрела на рунд, преди да е необходима синхронизация с приложението ShotView™ за запазване на данните в телефона |
| Интерфейс | USB-C |
| Свързаност | BLUETOOTH® технология |
| Работна температура | -10° C до 55° C (14° F до 131° F) |
| Проследява пушки до 5000 FPS | Да |
| Проследява лъкове и арбалети до 600 FPS | Да |
| Проследява пистолети до 5000 FPS | Да |
| Проследява въздушни пушки до 2000 FPS | Да |
| Проследява еърсофт до 1000 FPS | Да |
| Проследява други проектили до 5000 FPS | Да |
| Изчислява кинетичната енергия в дулото | Да |
| Изчислява фактора на мощността | Да |
| Изчислява extreme spread | Да |
| Изчислява стандартното отклонение | Да |
| Изчислява string average | Да |
| Изтриване на shots in string | Устройство или приложение |
| Десетична прецизност | Да |
| Добавяне на отделни бележки за изстрел | Да (в приложението ShotView™) |
| Добавяне на бележки за сесията | Да (в приложението ShotView™) |
| Маркиране на изстрели с чиста/студена цев | Да (в приложението ShotView™) |
| Съвместимост със статив | Да (съвместим с резба ¼-20) |
| Тегло | 0.11кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Време на работа (h) | 6 h |
| Свързаност | Bluetooth |
| Поддръжка на мобилно приложение | Да |
| Тегло | 0.11кг |
Garmin Xero® C1 Pro Chronograph – Прецизно измерване на скорост
Изпитайте безкомпромисна точност с Garmin Xero C1 Pro Chronograph. Това компактно радарно устройство измерва скоростта на проектили от .17 до .50 калибър с изключителна прецизност, предоставяйки мигновени и надеждни данни за разработка на заряди и настройка на оръжието.
Ключови Предимства
- Радарна точност — Без нужда от сензори или оптични порти; C1 Pro използва Doppler радар за улавяне на скоростта с точност ±0.1%.
- Компактен и преносим — Тежи само 300 г и се побира в джоба, което го прави лесен за носене на стрелбище или терен.
- Лесна настройка — Просто поставете хронографа на 15–38 см зад дулото и започнете да стреляте; не са необходими подравняване или статив.
- Безжична свързаност — Сдвоете с приложението Garmin Shot™ чрез Bluetooth за преглед, анализ и споделяне на данни.
- Дълъг живот на батерията — До 6 часа непрекъсната работа с едно зареждане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология | Doppler радар |
| Диапазон на калибър | .17 до .50 |
| Точност на скоростта | ±0.1% |
| Диапазон на скоростта | 0–5000 ft/s |
| Живот на батерията | До 6 часа |
| Тегло | 300 g (10.6 oz) |
| Свързаност | Bluetooth |
| Поддръжка на приложение | Garmin Shot™ |
Какво има в кутията
- Garmin Xero C1 Pro Chronograph
- USB-C заряден кабел
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















