Енергоспестяващ UPS с AVR, 850VA/425W, 3x Schuko, Runtime at 90W ( min ):20, Surge and Spike protection;GreenPower UPS; UT850EG
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
Рейтинг: Line Interactive, симулиран синусоидален изход в режим на батерия, 850VA / 425W.
Специални функции:
**Двоен AVR (Boost и Buck)
**Съвместимост с генератор
**Пожароустойчив корпус
**Предна USB връзка за компютър или NAS система
**RJ45/RJ11 ADSL/LAN защита
**Функция за заглушаване на алармата на батерията
**Тънък профил за тесни пространства
**Тиха работа - без вътрешен вентилатор
** GreenPower UPS Технология - само около 3W консумация на енергия!
Вид батерия:
Една стандартна UPS батерия 7AH/12V
Име на модела UT850EG
Общ
UPS топология Line-interactive
Технология за пестене на енергия GreenPower UPS™ Bypass Технология
Вход
Съвместимост с генератор да
Номинално входно напрежение (Vac) 230 ± 10%
Диапазон на входното напрежение (Vac) 165 ~ 290
Входна честота (Hz) 50 ± 5, 60 ± 5
Откриване на входната честота Автоматично разпознаване
Номинален входен ток (A) 3,69
Тип входен конектор Шуко
Изход
Мощност (VA) 850
Мощност (W) 425
Форма на вълната (на батерия) Симулирана синусоида
Честота (на батерия) (Hz) 50 ± 1%, 60 ± 1%
Защита от претоварване Вътрешно ограничаване на тока, Предпазител
Изход(и) - Общо 3
Тип изход Шуко х 3
Типично време за превключване (ms) 4
Батерия
Време на работа при 60 W (мин.) 30
Време на работа при 90 W (мин.) 20
Типично време за презареждане (часове) 6
Сменяема от потребителя Не
вид батерия Запечатана оловно-киселинна
Защита от пренапрежение и филтриране
Потискане на пренапрежението (джаули) 125
EMI/RFI филтриране да
Защита на телефона/мрежата RJ11/RJ45 1 вход, 1 изход
Управление и комуникации
HID съвместим USB Port(s) 1
Звукови аларми Режим на батерия, ниска батерия, претоварване, повреда на UPS
Скорост на предаване на данни по Ethernet до 1Gb
Софтуер за управление на захранването PowerPanel® Personal
Физически
Форма фактор тауър
Физически размер - UPS модул
Размери (ШxВxД) (мм.) 84 x 174 x 280
Тегло (кг.) 4,20
Екологични
Работна температура (°C) 0 ~ 40
Работна относителна влажност (без кондензация) (%) 0 ~ 90
Онлайн термично разсейване (BTU/час) 34
Сертификати
Сертификати* CE
RoHS да
РЪКОВОДСТВО
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТопологияЛинейно-интерактивен
Капацитет (VA)850 VA
Изходна мощност (W)425 W
Брой контакти (count)3
Тип контактиШуко
Форм факторTower
Време при половин товар (min)20 min (при 90W)
Изходна формаСимулирана синусоида
USB комуникацияДа
Мрежово управлениеНе
LCD дисплейНе
AVR стабилизацияДа
Hot-Swap батерииНе
Тегло4.20кг
GreenPower UPS UT850EG – Енергоспестяващ UPS с AVR, 850VA/425W
Ключови Предимства
  • Дълго време на работа при нисък товар – Осигурява до 20 минути резервно захранване при товар 90W, давайки ви време да запазите работата си и да изключите безопасно.
  • 3 контакта Schuko – Удобно захранване на няколко устройства със стандартни европейски контакти.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет (VA)850 VA
Изходна мощност (W)425 W
ТопологияЛинейно-интерактивен
Тип контактиШуко
Форм факторTower