Инвертор 1000VA/700W, 140-270 Vac, 12 Vdc, 2x Schuko, AVR, синусоидален изход до 40% натоварване; работи с външни батерии; CPS1000E
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
ХАРАКТЕРИСТИКА
Съвместим с генератор
Автоматично регулиране на напрежението (AVR)
Бързо време за прехвърляне
LED индикатори за състояние
Автоматично превключване
Автоматично зареждане
Многофункционално LCD отчитане
Ръководство за употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)700 W
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)15
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Максимална ефективност (%)85
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)6.5
Тегло0.00кг
Инвертор Xtreme CPS1000E 1000VA/700W – Надеждно резервно захранване с AVR
Ключови Предимства
  • Чист синусоидален изход – Чисто захранване за компютри, монитори и друга чувствителна техника.
  • Поддръжка на външни батерии – Свържете допълнителни батерии за по-дълго време на работа.
  • 2x Schuko контакта – Удобни европейски контакти за вашите устройства.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Номинална мощност700 W
Привидна мощност1000 VA
Входно напрежение140-270 Vac
DC входно напрежение12 Vdc
Форма на изходния сигналЧиста синусоида (до 40% натоварване)