Инвертор 600VA/420W, 170-270 Vac, 12 Vdc, 1x Schuko, AVR, синусоидален изход до 40% натоварване; работи с външни батерии; CPS600E
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ХАРАКТЕРИСТИКА
Съвместим с генератор
Автоматично регулиране на напрежението (AVR)
Многофункционално LCD отчитане
Автоматично превключване
Бързо време за прехвърляне
LED индикатори за състояние
Технология на работа AVR (Boost & Buck)
Капацитет VA 600 VA
W 420W
Вход Обхват на напрежението 170 ~ 270VA
Честотен диапазон 50 / 60 Hz +/- 5Hz (автоматично разпознаване)
DC входно напрежение 12V
Защита от пренапрежение Пренапрежение до 400V; може да се справи с продължително пренапрежение
AC изход Брой фази Монофазни
Изходното напрежение (на батерията) 0 ~40% натоварване - Чиста синусоидална вълна при 220VAC +/-10%; 40~100% натоварване - трапецовидна вълна при 220VAC +/-10%
Изходната честота (на батерия) 50 / 60Hz +/- 1%
Време за прехвърляне (типично) < 10 ms
Изходни гнезда 1 х Шуко
Звукови аларми На батерия, ниска батерия, претоварване
Допълнителни функции Ток на зареждане 10 ампера максимум (програмируем)
Превключвател за байпас Не
Разширяване на батерията да
ЛСД дисплей да
Селектор на режим на работа Не
PC комуникационен порт Не
Физически Размери Д x Ш x В (cm) 16,2 x 24,0 x 9,0 - Стенен монтаж
Тегло (кг) 4,3 kg
Ръководство за употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)170-270
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Максимална ефективност (%)85
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)2.5
Тегло0.00кг
Инвертор CPS600E 600VA/420W – Надеждно резервно захранване с AVR
Ключови Предимства
  • Компактен дизайн – Спестяващ място корпус, който се поставя лесно на бюро или на пода.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност600VA / 420W
Входно напрежение170–270 Vac
Изходно напрежение230V
Форма на изходния сигналЧиста синусоида (до 40% натоварване)
DC вход12 Vdc