- EPSON

Цена
€190 09 / 371 78 лв
с ДДС
В Наличност
EcoTank осигурява безпроблемен печат у дома – резервоарите за мастило с ултрависок капацитет позволяват безпроблемно презареждане, а бутилките тип „ключ“ са проектирани така, че да може да се постави само правилният цвят.
Предният дисплей за нивото в резервоара за мастило означава, че лесно можете да видите кога в крайна сметка трябва да се допълни.Със задна тава за хартия за 100 листа, фотопечат без странични ивици (до 10 x 15 см) и скорости на печат от до 10 страници в минута можете лесно и бързо да се справите с различни задачи.С компактен дизайн и връзка чрез Wi-Fi и Wi-Fi Direct можете лесно да интегрирате този принтер с Вашата съществуваща домашна конфигурация и да печатате от мобилни устройства, таблети и лаптопи.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 33 ppm (plain paper 75 g/m2), 10 ppm (ISO/IEC 24734) |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 15 ppm (plain paper 75 g/m2), 5 ppm (ISO/IEC 24734) |
| Принтер резолюция | 5760 x 1440 dpi |
| Скенер, тип | Contact image sensor (CIS), (Single-sided scan speed (A4 black/A4 colour): 200 dpi, 11 sec./ 28 sec. with flatbed scan) |
| Скенер резолюция | 1200 x 2400 dpi |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG |
| Факс, тип | - |
| Интерфейс | USB |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | WiFi, Wi-Fi Direct; Mobile and Cloud printing services: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver) |
| Медия, тип | Different types of paper, Borderless print (up to 10 x 15cm) |
| Медия, размер | C6 (Envelope), B5 (17.6x25.7 cm), A6 (10.5x14.8 cm), A5 (14.8x21.0 cm), A4 (21.0x29.7 cm), Legal, User defined, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, Letter, No. 10 (Envelope), DL (Envelope), 16:9 |
| Медия, g/m2 | 64 g/m2 - 300 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100 Sheets Standard |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 30 Sheets |
| ADF | - |
| Двустранен печат | Manual |
| Консумативи | 103 EcoTank Black ink bottle (Up to 4500 pages); 103 EcoTank Cyan/Magenta/Yellow ink bottles (Up to 7500 pages each color) |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X 10.6.8 or later; Windows 10/7/8/8.1; Windows Server: 2008(32/64bit), 2008 R2, 2012(64bit), 2012 R2, 2016; Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 375 x 347 x 179 |
| Цвят | Black |
| Други | Printing Method: Epson Micro Piezo Print Head; 180 Nozzles Black, 59 Nozzles per Color; Minimum Droplet Size: 3 pl, With Variable-Sized Droplet Technology |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Принтер скорост черно, стр./мин | 33 |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 33 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 15 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 15 |
| Принтер резолюция | 5760x1440 |
| Принтер резолюция | 5760x1440 |
| Скенер резолюция | 1200x2400 |
| Скенер резолюция | 1200x2400 |
| Факс, тип | Не |
| Факс, тип | Не |
| Мрежа | Не |
| Мрежа | Не |
| Безжична мрежа | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, размер | A4 |
| ADF | Не |
| ADF | Не |
| Двустранен печат | Не |
| Двустранен печат | Не |
| Цвят | Black |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Мастилоструйни многофункционални устройства |
| Подкатегория | Мастилоструйни многофункционални устройства |
| Тегло | 6.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология на печат | С мастилен резервоар |
| Цветен печат | Цветен |
| Функции | Печат/Сканиране/Копиране |
| Максимален формат | A4 |
| Скорост на печат (ppm) | 10 ppm (черно), 5 ppm (цвят) |
| Свързаност | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Двустранен печат | Не |
| Автоматично подаване (ADF) | Не |
| Резолюция на печат | 5760x1440 dpi |
| Месечно натоварване (pages) | 3000 страници |
| Дисплей | LED |
| Мобилен печат | Приложение, AirPrint, Mopria |
| Тегло | 6.05кг |
Epson EcoTank L3270 WiFi MFP – Изключително нисък разход за печат с вградени резервоари за мастило
Кажете сбогом на скъпите касети. Epson EcoTank L3270 използва революционна система с резервоари за мастило, която осигурява до 4 500 страници в черно и 7 500 страници в цвят с едно зареждане, намалявайки разходите за печат с до 90%. Това безжично многофункционално устройство е идеално за дома или малкия офис, предлагайки печат, сканиране и копиране с лесен мобилен печат.
Ключови Предимства
- Невероятни икономии – Бутилките с голям капацитет драстично намаляват цената на страница в сравнение с традиционните касети.
- Безжична свобода – Вграденият Wi-Fi и Wi-Fi Direct позволяват печат от смартфони, таблети и лаптопи без кабели.
- Лесна система за зареждане – Ключови бутилки и дизайн без разливане правят зареждането просто и чисто.
- Компактен дизайн – Малък отпечатък, който се побира удобно на бюро или рафт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на печат | Мастиленоструен с вградени резервоари |
| Цветен печат | Цветен |
| Функции | Печат, Сканиране, Копиране |
| Максимален формат | A4 |
| Скорост на печат (черно) | До 10 стр./мин |
| Скорост на печат (цвят) | До 5 стр./мин |
| Свързаност | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Двустранен печат | Не |
| Автоматично подаване (ADF) | Не |
| Резолюция на печат | 5760x1440 dpi |
| Месечно натоварване | До 3 000 страници |
| Дисплей | LED |
| Мобилен печат | Приложение Epson Smart Panel, AirPrint, Mopria |
Какво има в кутията
- Epson EcoTank L3270 MFP
- Бутилки с мастило (1x черно, 3x цветно)
- Захранващ кабел
- USB кабел
- Ръководство за настройка и гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












